| در دسترس بودن: | |
|---|---|
| مقدار: | |
RSP-200
SMUN
| مدل | RSP-200-12 | RSP-200-24 | RSP-200-27.3 | RSP-200-36 | RSP-200-48 |
|---|---|---|---|---|---|
| ولتاژ خروجی | 12 ولت | 24 ولت | 27.3 ولت | 36 ولت | 48 ولت |
| جریان رتبه بندی شده | 16.7A | 8.5A | 7.3A | 5.5A | 4.2A |
| محدوده فعلی | 0-16.7A | 0-8.5A | 0-7.3A | 0-5.2A | 0-4.2A |
| قدرت امتیازی | 200 وات | 204 وات | 200 وات | 200 وات | 201.6 وات |
| نویز ریپل | 150mVp-p | 150mVp-p | 150mVp-p | 220mVp-p | 240mVp-p |
| تنظیم ولتاژ محدوده | 10-13.2 ولت | 20-26.4 ولت | 23.5-29.5V | 32.4-39.6V | 41–56 ولت |
| تحمل ولتاژ | ± 1.0٪ | ± 1.0٪ | ± 1.0٪ | ± 1.0٪ | ± 1.0٪ |
| پارامتر | توضیحات |
|---|---|
| محدوده ولتاژ ورودی | 88–264VAC یا 124–370VDC |
| فرکانس ورودی | 47–63 هرتز |
| کارایی PFC | PF > 0.95 (230VAC) / PF > 0.98 (115VAC در بار کامل) |
| کارایی ورودی | 88-90٪ (بر اساس مدل متفاوت است) |
| جریان ورودی (معمولی) | 4A/115VAC، 2A/230VAC |
| جریان افزایشی | 20A/115VAC، 40A/230VAC |
| جریان نشتی | <1.5mA/240VAC |
| نوع حفاظت | وضعیت ماشه | واکنش واکنش |
|---|---|---|
| حفاظت از اضافه بار | 115-135٪ از توان خروجی نامی | حالت سکسکه، بازیابی خودکار پس از رفع خطا |
| حفاظت از اضافه ولتاژ | ولتاژ خروجی از آستانه فراتر رفت (وابسته به مدل) | خاموش شدن خروجی، بازیابی خودکار پس از رفع خطا |
| محافظت در برابر دمای بیش از حد | دمای بیش از حد | خاموش شدن خروجی، بازیابی خودکار هنگام خنک شدن |
| پارامتر | مورد نیاز |
|---|---|
| دمای عملیاتی | -30 درجه سانتی گراد تا +70 درجه سانتی گراد (به منحنی کاهش قیمت مراجعه کنید) |
| رطوبت عملیاتی | 20-90٪ RH (غیر متراکم) |
| شرایط نگهداری | -40 درجه سانتی گراد تا +85 درجه سانتی گراد، 10-95٪ RH |
| ضریب دما | ± 0.03٪/°C (0-50°C) |
| لرزش | 10–500 هرتز، 2G (محورهای XYZ، 10 دقیقه در چرخه × 60 چرخه) |
| مورد | استاندارد/نیاز |
|---|---|
| استانداردهای ایمنی | GB 4943.1، EN 60950.1 تایید شده است |
| مقاومت عایق | I/PO/P: 100MΩ @ 500VDC/25°C/70%RH |
| مقاومت در برابر ولتاژ | I/PO/P: 3kVAC، I/P-FG: 2kVAC، O/P-FG: 0.5kVAC |
| EMC - انتشار: EN55032 (CISPR32) کلاس B |
ایمنی: سری EN62368-4 + EN55035 |
| پارامتر | توضیحات |
|---|---|
| MTBF (25 درجه سانتیگراد) | ≥206.5K ساعت (استاندارد MIL-HDBK-217F) |
| ابعاد | 215×115×30 میلیمتر (L×W×H) |
| وزن بسته بندی | تک واحدی: 0.72 کیلوگرم; 30 واحد / جعبه: 22.5 کیلوگرم، حجم: 0.78 فوت مکعب |
تمام پارامترهای نامشخص در ورودی 230 VAC، بار کامل، 25 درجه سانتیگراد اندازه گیری می شوند مگر اینکه ذکر شده باشد.
اندازهگیری نویز ریپل از پهنای باند 20 مگاهرتز با سیمهای جفت تابیده 12 اینچی و خازنهای موازی 0.1μF + 47μF استفاده میکند.
عملکرد ولتاژ ورودی پایین نیاز به کاهش قیمت دارد (به منحنی های کاهش قیمت مراجعه کنید).
آزمایش EMC از یک صفحه فولادی با ضخامت 1 میلی متر (360×360 میلی متر) استفاده می کند.
توان مصرفی: 200 وات در مقابل 320 وات.
ولتاژ خروجی: شامل 27.3 ولت (متداول در سیستم های مخابراتی/دی سی).
راندمان: کمی کمتر (تا 90%) در مقایسه با سری 320 وات.
خنک کننده: همرفت هوای آزاد در مقابل خنک کننده هوای اجباری در سری 320 وات.
وزن بسته: سبک تر (0.72 کیلوگرم در مقابل 0.9 کیلوگرم برای 320 وات).