| Elérhetőség: | |
|---|---|
| Mennyiség: | |
RSP-200
SMUN
| Modell | RSP-200-12 | RSP-200-24 | RSP-200-27.3 | RSP-200-36 | RSP-200-48 |
|---|---|---|---|---|---|
| Kimeneti feszültség | 12V | 24V | 27,3V | 36V | 48V |
| Névleges áram | 16,7A | 8,5A | 7.3A | 5,5A | 4.2A |
| Jelenlegi tartomány | 0–16,7A | 0-8,5A | 0–7,3A | 0-5,2A | 0–4,2A |
| Névleges teljesítmény | 200W | 204W | 200W | 200W | 201,6W |
| Ripple Noise | 150mVp-p | 150mVp-p | 150mVp-p | 220mVp-p | 240mVp-p |
| Voltage Adj. Hatótávolság | 10-13,2V | 20-26,4V | 23,5–29,5 V | 32,4–39,6 V | 41-56V |
| Feszültségtűrés | ±1,0% | ±1,0% | ±1,0% | ±1,0% | ±1,0% |
| Paraméter | Leírás |
|---|---|
| Bemeneti feszültség tartomány | 88–264 VAC vagy 124–370 VDC |
| Bemeneti frekvencia | 47-63 Hz |
| PFC hatékonyság | PF > 0,95 (230 VAC) / PF > 0,98 (115 VAC teljes terhelés) |
| Beviteli hatékonyság | 88-90% (modellenként változó) |
| Bemeneti áram (tipikus) | 4A/115VAC, 2A/230VAC |
| Túlfeszültségű áram | 20A/115VAC, 40A/230VAC |
| Szivárgó áram | <1,5mA/240VAC |
| Védelem típusa | kioldó állapot | Válasz művelet |
|---|---|---|
| Túlterhelés elleni védelem | A névleges kimeneti teljesítmény 115–135%-a | Hiccup mód, automatikus helyreállítás a hiba elhárítása után |
| Túlfeszültség elleni védelem | A kimeneti feszültség meghaladja a küszöbértéket (modellfüggő) | Kimenet leállítása, automatikus helyreállítás a hiba elhárítása után |
| Túlmelegedés elleni védelem | Túl magas hőmérséklet | Kimenet leállítás, automatikus helyreállítás lehűléskor |
| Paraméterkövetelmény | |
|---|---|
| Üzemi hőmérséklet | -30°C és +70°C között (lásd a leértékelési görbét) |
| Működési páratartalom | 20–90% relatív páratartalom (nem kondenzáló) |
| Tárolási feltételek | -40°C és +85°C között, 10-95% relatív páratartalom |
| Hőmérséklet-együttható | ±0,03%/°C (0–50°C) |
| Rezgés | 10–500 Hz, 2G (XYZ tengelyek, 10 perc/ciklus × 60 ciklus) |
| Tétel | szabvány/követelmény |
|---|---|
| Biztonsági szabványok | GB 4943.1, EN 60950.1 JÓVÁHAGYVA |
| Szigetelési ellenállás | I/PO/P: 100MΩ @ 500VDC/25°C/70%RH |
| Ellenáll a feszültségnek | I/PO/P: 3kVAC, I/P-FG: 2kVAC, O/P-FG: 0,5kVAC |
| EMC - Kibocsátás: EN55032 (CISPR32) B osztály |
Immunitás: EN62368-4 sorozat + EN55035 |
| Paraméter | Leírás |
|---|---|
| MTBF (25°C) | ≥206,5 000 óra (MIL-HDBK-217F szabvány) |
| Méretek | 215 × 115 × 30 mm (H × SZ × M) |
| Csomagolás súlya | Egyetlen egység: 0,72 kg; 30 db/doboz: 22,5 kg, űrtartalom: 0,78 köbláb |
Az összes nem meghatározott paramétert 230 VAC bemeneten, teljes terhelésen, 25°C-on mérik, hacsak nincs megjelölve.
A hullámos zaj mérése 20 MHz-es sávszélességet használ 12 hüvelykes csavart érpárú vezetékekkel és párhuzamos 0,1 μF + 47 μF kondenzátorokkal.
Az alacsony bemeneti feszültségű működés leértékelést igényel (lásd a leértékelési görbéket).
Az EMC tesztelése 1 mm vastag acéllemezt használ (360 × 360 mm).
Névleges teljesítmény: 200W vs. 320W.
Kimeneti feszültségek: 27,3 V-ot tartalmaz (általános a távközlési/egyenáramú rendszerekben).
Hatékonyság: Valamivel alacsonyabb (akár 90%) a 320 W-os sorozathoz képest.
Hűtés: Szabad légkonvekció vs. kényszerített léghűtés a 320 W-os sorozatban.
Csomag súlya: Könnyebb (0,72 kg vs. 0,9 kg 320 W-hoz).