| Availability: | |
|---|---|
| Quantitas: | |
RSP-200
SMUN
| Exemplar | RSP-200-12 | RSP-200-24 | RSP-200-27.3 | RSP-200-36 | RSP-200-48 |
|---|---|---|---|---|---|
| Output intentione | 12V | 24V | 27.3V | 36V | 48V |
| Ratum Current | 16.7A | 8.5A | 7.3A | 5.5A | 4.2A |
| Current dolor | 0-16.7A | 0–8.5A | 0-7.3A | 0-5.2A | 0-4.2A |
| Rated Power | 200W | 204W | 200W | 200W | 201.6W |
| Ripple Sonitus | 150mVp-p | 150mVp-p | 150mVp-p | 220mVp-p | 240mVp-p |
| intentione Adj. Range | 10–13.2V | 20–26.4V | 23.5–29.5V | 32.4–39.6V | 41-56V |
| Tolerantia intentione | ±1.0% | ±1.0% | ±1.0% | ±1.0% | ±1.0% |
| Parameter | Description |
|---|---|
| Input intentione dolor | 88-264VAC vel 124-370VDC |
| Input Frequency | 47–63Hz |
| PFC Efficiency | PF > 0.95 (230VAC) / PF > 0.98 (115VAC onus plenum) |
| Input Efficens | 88-90% (variatur per exemplum) |
| Input Current (Typical) | 4A/115VAC, 2A/230VAC |
| Surge Current | 20A/115VAC, 40A/230VAC . |
| ultrices Current | <1.5mA/240VAC |
| Praesidium Type | Trigger Condition | Responsio |
|---|---|---|
| Donec ONERO | 115-135% of rated output potentia | Singultus modus, auto- recuperatio post culpam purgavit |
| Donec Overvoltage | Output voltage excedit limina (exemplum-dependens) | Output shutdown, auto- recuperatio post culpam purgatum |
| Protection Overtemperate | Nimia temperatus | Output shutdown, auto- recuperatio cum refrixerit |
| Parameter | opus est |
|---|---|
| Temperature operating | -30°C ad 70°C (refering to dering curve) |
| operating Umor | 20-90% RH (non-condensatione) |
| Repono Conditions | -40°C ad +85°C, 10-95% RH |
| Temperature Coefficient | ±0.03%/°C (0-50°C) |
| Vibratio | 10-500Hz, 2G (axes XYZ, min/cyclus 60 cyclos) |
| Item | Latin / opus est |
|---|---|
| Salus Signa | GB 4943.1, EN 60950.1 APPROBATUS |
| Nulla Resistentia | I/PO/P: 100MΩ @ 500VDC/25°C/70%RH |
| sustinere intentione | I/PO/P: 3kVAC, I/P-FG: 2kVAC, O/P-FG: 0.5kVAC |
| EMC - Emission: EN55032 (CISPR32) Class B |
Immunitatem: EN62368-4 series + EN55035 |
| Parameter | Description |
|---|---|
| MTBF (25°C) | ≥206.5K horas (MIL-HDBK-217F vexillum) |
| Dimensiones | 215×115×30mm (L×W×H) |
| Packaging Pondus | Unius unitatis: 0.72kg; 30 unitates/box: 22.5kg, Volume: 0.78 pedes cubicos |
Omnes parametri non specificati metiuntur 230VAC initus, onere pleno, 25°C nisi notetur.
Ripli soni mensurae in latitudine 20MHz utuntur cum filis 12 inch contortis et capacibus parallelis 0.1μF + 47μF.
Operatio voltage-input humilitatis requirit cessionem (referendo curvas).
EMC probatio bracteae ferreae 1mm crassae utitur (360×360mm).
Potentia Rating: 200W vs. 320W.
Output Voltages: Includes 27.3V (commune systemata telecom/dc).
Efficientia: Paulo inferius (usque ad 90%) cum serie 320W comparata.
Refrigerium: Free aer convection vs. coacta aeris refrigeratio in serie 320W.
Sarcina Pondus: Levius (0.72kg vs. 0.9kg pro 320W).