| Dostupnost: | |
|---|---|
| Količina: | |
RSP-200
SMUN
| Model | RSP-200-12 | RSP-200-24 | RSP-200-27.3 | RSP-200-36 | RSP-200-48 |
|---|---|---|---|---|---|
| Izlazni napon | 12V | 24V | 27,3 V | 36V | 48V |
| Nazivna struja | 16.7A | 8.5A | 7.3A | 5.5A | 4.2A |
| Trenutni raspon | 0–16,7A | 0–8,5 A | 0–7,3 A | 0–5,2 A | 0–4,2aA |
| Nazivna snaga | 200 W | 204W | 200 W | 200 W | 201,6 W |
| Ripple Noise | 150 mVp-p | 150 mVp-p | 150 mVp-p | 220 mVp-p | 240 mVp-p |
| Voltage Adj. Raspon | 10–13,2 V | 20–26,4 V | 23,5–29,5 V | 32,4–39,6 V | 41–56 V |
| Tolerancija napona | ±1,0% | ±1,0% | ±1,0% | ±1,0% | ±1,0% |
| parametra | Opis |
|---|---|
| Raspon ulaznog napona | 88–264 VAC ili 124–370 VDC |
| Ulazna frekvencija | 47–63 Hz |
| PFC učinkovitost | PF > 0,95 (230VAC) / PF > 0,98 (115VAC puno opterećenje) |
| Učinkovitost unosa | 88–90% (ovisi o modelu) |
| Ulazna struja (tipično) | 4A/115VAC, 2A/230VAC |
| udarna struja | 20A/115VAC, 40A/230VAC |
| Struja curenja | <1,5mA/240VAC |
| Vrsta zaštite | Okidač Stanje | Odgovor Akcija |
|---|---|---|
| Zaštita od preopterećenja | 115–135% nazivne izlazne snage | Način štucanja, automatski oporavak nakon uklanjanja kvara |
| Zaštita od prenapona | Izlazni napon premašuje prag (ovisno o modelu) | Isključivanje izlaza, automatski oporavak nakon uklanjanja greške |
| Zaštita od previsoke temperature | Pretjerana temperatura | Isključivanje izlaza, automatski oporavak kada se ohladi |
| Parametarski | zahtjev |
|---|---|
| Radna temperatura | -30°C do +70°C (pogledajte krivulju smanjenja snage) |
| Radna vlažnost | 20–90% RH (bez kondenzacije) |
| Uvjeti skladištenja | -40°C do +85°C, 10–95% R |
| Temperaturni koeficijent | ±0,03%/°C (0–50°C) |
| Vibracija | 10–500Hz, 2G (XYZ osi, 10 min/ciklus × 60 ciklusa) |
| Stavka | Standard/Zahtjev |
|---|---|
| Sigurnosni standardi | GB 4943.1, EN 60950.1 ODOBRENO |
| Otpor izolacije | I/PO/P: 100MΩ @ 500VDC/25°C/70%RH |
| Izdrživi napon | I/PO/P: 3kVAC, I/P-FG: 2kVAC, O/P-FG: 0,5kVAC |
| EMC - Emisija: EN55032 (CISPR32) Klasa B |
Otpornost: EN62368-4 serija + EN55035 |
| parametra | Opis |
|---|---|
| MTBF (25°C) | ≥206,5 tisuća sati (standard MIL-HDBK-217F) |
| Dimenzije | 215×115×30mm (D׊×V) |
| Težina pakiranja | Pojedinačna jedinica: 0,72 kg; 30 jedinica/kutija: 22,5 kg, Zapremina: 0,78 kubičnih stopa |
Svi nespecificirani parametri mjereni su na 230VAC ulazu, punom opterećenju, 25°C osim ako nije navedeno.
Mjerenja valovitog šuma koriste propusni opseg od 20 MHz s 12-inčnim upletenim paricama i paralelnim kondenzatorima od 0,1 μF + 47 μF.
Rad s niskim ulaznim naponom zahtijeva smanjenje snage (pogledajte krivulje smanjenja).
EMC ispitivanje koristi čeličnu ploču debljine 1 mm (360×360 mm).
Nazivna snaga: 200 W u odnosu na 320 W.
Izlazni naponi: Uključuje 27,3 V (uobičajeno u telekomunikacijskim/istosmjernim sustavima).
Učinkovitost: Nešto niža (do 90%) u usporedbi sa serijom od 320 W.
Hlađenje: slobodna konvekcija zraka u odnosu na prisilno hlađenje zrakom u seriji od 320 W.
Težina paketa: Lakši (0,72 kg u odnosu na 0,9 kg za 320 W).