| Saadavus: | |
|---|---|
| Kogus: | |
XDDR-20
SMUN
SDDR -seeria on 20A DIN-rööpa koondamismoodul, mis on loodud süsteemi töökindluse suurendamiseks, pakkudes 1+1 ja N+1 toite koondamise lahendusi . See integreerib täiustatud MOSFET-tehnoloogia tõhusa energia muundamiseks, madalaks soojuse tootmiseks ja minimaalseks pingelanguks. Ideaalne tööstusautomaatika, pooljuhtseadmete ja elektromehaaniliste süsteemide jaoks, mis nõuavad tugevat toitevaru.
Koondamise tugi :
1+1 kiirvahetusega liiasus sujuvaks tõrkesiirdeks.
Skaleeritav N+1 konfiguratsioon mitme toiteallikaga süsteemide jaoks.
Universaalne sisendpinge :
Toetab 12V/24V/48V DC sisendit (reguleeritav mudeli järelliide abil).
Tõhus disain :
MOSFET-i lülitamine vähendab võimsuskadu ja sisend-väljundpinge langust.
Free Air Convection Cooling tagab töö ilma ventilaatoriteta.
Tugev jõudlus :
-40°C kuni +80°C ülilai töötemperatuuri vahemik
Õhuke 32 mm laius piiratud ruumiliste rakenduste jaoks.
Jälgimine ja ohutus :
Sisseehitatud 2-kanalilised DC OK releekontaktid reaalajas väljundi oleku tagasiside saamiseks.
Vastab IEC62368-1 , UL62368-1 ja EAC TP TC004 . ohutusstandarditele
Tööstuslikud juhtimissüsteemid
Pooljuhtide valmistamise seadmed
Tehase automatiseerimine
Elektromehaaniline aparaat
| Parameetri | kirjeldus |
|---|---|
| Sisendpinge | 12V/24V/48V DC (mudeli järelliide: -12, -24, -48) |
| Väljundvool | Kuni 20A pidev (tipp: 30A 5 sekundit) |
| Pingelangus | ≤0,25 V (täiskoormusel) |
| Tõhusus | ≥98% (tavaline) |
| Töötemperatuur | -40°C kuni +80°C ( kõrgete temperatuuride puhul kehtib alandamise kõver ) |
| Mõõtmed | 32 mm (L) × 125,2 mm (K) × 102 mm (P) |
| Standardne | IEC62368-1, UL62368-1, EAC TP TC004, EMC-vastavus (B-klass) |
Kõrge töökindlus : tagab pideva töö üleliigsete toiteteede kaudu.
Energiatõhusus : väike energiakadu ja soojuse tootmine pikendavad süsteemi eluiga.
Paindlikkus : kohandub 12V/24V/48V süsteemidega ja toetab skaleeritavaid koondamiskonfiguratsioone.
Tööstusliku kvaliteediga vastupidavus : Vastupidav disain karmides keskkondades.



