Domov » Kategória produktu » AC/DC napájanie » Uzavretý typ napájacieho zdroja » XDDR-20/DRDN-20 12V/24V/48V 20A podpora redundantného modulu typu DIN Rail 1+1 a N+1 redundantný systém
načítavanie
Zdieľať s:
tlačidlo zdieľania na facebooku
tlačidlo zdieľania na Twitteri
tlačidlo zdieľania linky
tlačidlo zdieľania wechat
prepojené tlačidlo zdieľania
tlačidlo zdieľania na pintereste
tlačidlo zdieľania whatsapp
tlačidlo zdieľania kakaa
tlačidlo zdieľania snapchatu
tlačidlo zdieľania telegramu
zdieľať toto tlačidlo zdieľania
XDDR-20/DRDN-20 12V/24V/48V 20A podpora redundantného modulu typu DIN Rail 1+1 a N+1 redundantný systém
Dostupnosť:
množstvo:
  • XDDR-20
  • SMUN
Séria SDDR je 20A modul redundancie na DIN lištu navrhnutý na zvýšenie spoľahlivosti systému poskytovaním riešení redundancie napájania 1+1 a N+1 . Integruje pokročilú technológiu MOSFET pre efektívnu premenu energie, nízku tvorbu tepla a minimálny pokles napätia. Ideálne pre priemyselnú automatizáciu, polovodičové zariadenia a elektromechanické systémy vyžadujúce robustnú zálohu napájania.
Kľúčové vlastnosti
  • Podpora redundancie :
    • Redundancia 1+1 vymeniteľná za chodu pre bezproblémové prepnutie pri zlyhaní.
    • Škálovateľná konfigurácia N+1 pre systémy s viacerými zdrojmi napájania.
  • Univerzálne vstupné napätie :
    • Podporuje 12V/24V/48V DC vstup (nastaviteľné pomocou prípony modelu).
  • Efektívny dizajn :
    • Prepínanie MOSFET znižuje stratu výkonu a pokles vstupno-výstupného napätia.
    • Free Air Convection Cooling zaisťuje prevádzku bez ventilátorov.
  • Robustný výkon :
    • -40°C až +80°C ultra široký rozsah prevádzkových teplôt
    • Tenká šírka 32 mm pre priestorovo obmedzené aplikácie.
  • Monitorovanie a bezpečnosť :
    • Vstavané 2-kanálové kontakty DC OK relé pre spätnú väzbu o stave výstupu v reálnom čase.
    • V súlade s IEC62368-1 , UL62368-1 a EAC TP TC004 . bezpečnostnými normami
Aplikácie
  • Priemyselné riadiace systémy
  • Zariadenia na výrobu polovodičov
  • Továrenská automatizácia
  • Elektromechanické zariadenie
parametra Popis
Vstupné napätie 12V/24V/48V DC (prípona modelu: -12, -24, -48)
Výstupný prúd 20 A nepretržite (špička: 30 A po dobu 5 sekúnd)
Pokles napätia ≤0,25 V (pri plnom zaťažení)
Efektívnosť ≥98 % (typické)
Prevádzková teplota -40°C až +80°C ( krivka zníženia platí pre vysoké teploty )
Rozmery 32 mm (Š) × 125,2 mm (V) × 102 mm (H)
Štandardné IEC62368-1, UL62368-1, EAC TP TC004, EMC zhoda (trieda B)
Výhody produktu
  • Energetická účinnosť : Nízke straty energie a generovanie tepla predlžujú životnosť systému.
  • Flexibilita : Prispôsobí sa 12V/24V/48V systémom a podporuje škálovateľné konfigurácie redundancie.