| Боломжтой байдал: | |
|---|---|
| Тоо хэмжээ: | |
XDDR-20
SMUN
SDDR цуврал нь юм 20А DIN төмөр замын нэмэлт модуль хангах замаар системийн найдвартай байдлыг нэмэгдүүлэх зорилготой 1+1 ба N+1 эрчим хүчний нөөцийн шийдлүүдийг . Энэ нь нэгтгэдэг . MOSFET технологийг эрчим хүчийг үр ашигтай хувиргах, бага дулаан үйлдвэрлэх, хүчдэлийн уналт хамгийн бага зэрэг дэвшилтэт Аж үйлдвэрийн автоматжуулалт, хагас дамжуулагч төхөөрөмж, эрчим хүчний нөөц шаардлагатай цахилгаан механик системд тохиромжтой.
Илүүдэл тусламж :
1+1 халуунаар солигдох боломжтой нөөц.
Олон PSU системд зориулсан N+1 өргөтгөлтэй тохиргоо.
Бүх нийтийн оролтын хүчдэл :
дэмждэг 12V/24V/48V DC оролтыг (загварын дагавараар тохируулж болно).
Үр дүнтэй дизайн :
MOSFET Switching нь тэжээлийн алдагдал болон оролтоос гаралтын хүчдэлийн уналтыг бууруулдаг.
Үнэгүй агаарын конвекцийн хөргөлт нь сэнсгүйгээр ажиллах боломжийг олгодог.
Бат бөх гүйцэтгэл :
-40 ° C-аас + 80 ° C хүртэл ажиллах температурын хэт өргөн хүрээтэй
Нарийхан 32мм өргөн нь орон зайн хязгаарлагдмал хэрэглээнд зориулагдсан.
Хяналт ба аюулгүй байдал :
2 сувгийн DC OK релений контактууд . Бодит цагийн гаралтын төлөвийн санал хүсэлтийг өгөх зориулалттай
нийцдэг IEC62368-1 , UL62368-1 , EAC TP TC004 аюулгүй байдлын стандартуудтай .
Аж үйлдвэрийн хяналтын системүүд
Хагас дамжуулагч үйлдвэрлэлийн тоног төхөөрөмж
Үйлдвэрийн автоматжуулалт
Цахилгаан механик төхөөрөмж
| Параметрийн | тодорхойлолт |
|---|---|
| Оролтын хүчдэл | 12V/24V/48V DC (загварын дагавар: -12, -24, -48) |
| Гаралтын гүйдэл | хүртэл тасралтгүй 20А (оргил: 5 секундын турш 30А) |
| Хүчдэлийн уналт | ≤0.25V (бүрэн ачаалалтай үед) |
| Үр ашиг | ≥98% (ердийн) |
| Ашиглалтын температур | -40°C-аас +80°C ( өндөр температурт бууралтын муруй хамаарна ) |
| Хэмжээ | 32мм (W) × 125.2мм (H) × 102мм (D) |
| Стандарт | IEC62368-1, UL62368-1, EAC TP TC004, EMC нийцэл (ангилал В) |
Өндөр найдвартай байдал : Илүүдэл тэжээлийн замаар тасралтгүй ажиллагааг хангана.
Эрчим хүчний хэмнэлт : Эрчим хүчний алдагдал бага, дулааны үйлдвэрлэл нь системийн ашиглалтын хугацааг уртасгадаг.
Уян хатан байдал : 12V/24V/48V системд дасан зохицож, өргөтгөх боломжтой нөөцийн тохиргоог дэмждэг.
Аж үйлдвэрийн зэрэглэлийн бат бөх чанар : Хатуу ширүүн орчинд зориулсан бат бөх загвар.



