Տուն » Ապրանքի կատեգորիա » AC/DC էլեկտրամատակարարում » Կցված տիպի սնուցման աղբյուր » XDDR-20/DRDN-20 12V/24V/48V 20A Din Rail Type Redundancy Module Support 1+1 and N+1 Redundancy System
բեռնում
Կիսվել՝
Ֆեյսբուքի փոխանակման կոճակը
Twitter-ի համօգտագործման կոճակը
տողերի փոխանակման կոճակ
wechat-ի փոխանակման կոճակը
linkedin-ի համօգտագործման կոճակը
pinterest-ի համօգտագործման կոճակը
whatsapp-ի համօգտագործման կոճակը
kakao համօգտագործման կոճակ
snapchat-ի համօգտագործման կոճակ
հեռագրի փոխանակման կոճակ
կիսել այս համօգտագործման կոճակը
XDDR-20/DRDN-20 12V/24V/48V 20A Din Rail Type Redundancy Module Support 1+1 and N+1 Redundancy System
Հասանելիություն:
Քանակ:
  • XDDR-20
  • ՍՄՈՒՆ
SDDR Series-ը է, 20A DIN Rail Redundancy Module որը նախատեսված է բարձրացնելու համակարգի հուսալիությունը՝ տրամադրելով 1+1 և N+1 էներգիայի ավելորդության լուծումներ : Այն ինտեգրում է առաջադեմ MOSFET տեխնոլոգիան էներգիայի արդյունավետ փոխակերպման, ցածր ջերմության արտադրության և նվազագույն լարման անկման համար: Իդեալական է արդյունաբերական ավտոմատացման, կիսահաղորդչային սարքավորումների և էլեկտրամեխանիկական համակարգերի համար, որոնք պահանջում են հզոր էներգիայի պահեստավորում:
Հիմնական հատկանիշները
  • Ավելորդության աջակցություն .
    • 1+1 տաք փոխանակվող ավելորդություն՝ անխափան ձախողման համար:
    • Scalable N+1 կոնֆիգուրացիա Multi-PSU համակարգերի համար:
  • Ունիվերսալ մուտքային լարում .
    • Աջակցում է 12V/24V/48V DC մուտքին (կարգավորելի մոդելի վերջածանցի միջոցով):
  • Արդյունավետ դիզայն .
    • MOSFET Switching-ը նվազեցնում է էներգիայի կորուստը և մուտքային-ելքային լարման անկումը:
    • Անվճար օդային կոնվեկցիոն սառեցում ապահովում է աշխատանքը առանց օդափոխիչների:
  • Ուժեղ կատարում .
    • -40°C-ից +80°C գերլայն աշխատանքային ջերմաստիճանի տիրույթ
    • Բարակ 32 մմ լայնություն ՝ սահմանափակ տարածության համար:
  • Մոնիտորինգ և անվտանգություն .
    • Համապատասխանում է IEC62368-1 , UL62368-1 և EAC TP TC004 անվտանգության ստանդարտներին:
Դիմումներ
  • Արդյունաբերական կառավարման համակարգեր
  • Կիսահաղորդչային արտադրության սարքավորում
  • Գործարանի ավտոմատացում
  • Էլեկտրամեխանիկական ապարատ
Պարամետրի նկարագրություն
Մուտքային լարում 12V/24V/48V DC (մոդելի վերջածանց՝ -12, -24, -48)
Ելքային հոսանք Մինչև 20 Ա շարունակական (գագաթնակետը՝ 30 Ա 5 վայրկյան)
Լարման անկում ≤0.25V (ամբողջական բեռնվածությամբ)
Արդյունավետություն ≥98% (սովորական)
Չափերը 32 մմ (Վտ) × 125,2 մմ (Հ) × 102 մմ (Դ)
Ստանդարտ IEC62368-1, UL62368-1, EAC TP TC004, EMC համապատասխանություն (դաս B)
Ապրանքի առավելությունները
  • Բարձր հուսալիություն . Ապահովում է շարունակական շահագործում ավելորդ էներգիայի ուղիների միջոցով:
  • Ճկունություն . հարմարվում է 12V/24V/48V համակարգերին և աջակցում է ավելորդության մասշտաբային կոնֆիգուրացիաներին: