| Availability: | |
|---|---|
| Quantitas: | |
XDDR-20
SMUN
1 Series SDDR est 20A DIN Rail Redundantia Module ordinatur ad augendae systematis fidem adhibendo solutiones 1+1 et N+ redundantiae potentiae . provectam integrat MOSFET technologiam ad conversionem navitatis efficientis, generationem humilem, et guttam minimam intentionis. Specimen pro automatione industriae, instrumento semiconductori, et systemata electromechanica robustam potestatem tergum requirens.
Support redundantia :
1+1 calido swappable nugatio inconsutilem failover.
Configuratio scalable N+1 pro multi-PSU systemata.
Universal Input Voltage :
Sustinet 12V/24V/48V DC input (adaequabile per exemplar suffixo).
Efficiens Design :
MOSFET Switching potestatem minuit damnum et gutta input-ad-output voltage.
Free Air Convection Cooling efficit operationem sine fans.
Robustum euismod :
-40°C ad +80°C ultra-wide operating temperatus range
Gracilis 32mm latitudo ad applicationes constrictae spatii.
Vigilantia & Salus :
Constructum in 2-Channel DC OK Nullam Contactus pro real-time output status feedback.
Obsequium cum IEC62368-1 , UL62368-1 , et EAC TP TC004 signa tuta.
Imperium Industriae Systems
Semiconductor Fabricatio Equipment
Factory Automation
Electro-Mechanical Apparatus
| Parameter | Description |
|---|---|
| Input intentione | 12V/24V/48V DC (exemplar suffixo: -12, -24, -48) |
| Output Current | Ad 20A continuum (apicem: 30A pro V seconds) |
| Voltage Occumbo | ≤0.25V (pleno onere) |
| Efficientia | ≥98% (typical) |
| Operating Temperature | -40°C ad +80° .C |
| Dimensiones | 32mm (W) 125.2mm (H) 102mm (D) |
| Standard | IEC62368-1, UL62368-1, EAC TP TC004, EMC Obsequium (Class B) |
Altus Reliability : continuam operationem per vias redundans virtutis efficit.
Energy Efficiency : Minimum potentia damnum et calor generatio extendunt systema rest.
Flexibilitas : Aptat ad 12V/24V/48V systemata ac subsidia schematismi redundantiae figurarum.
Industrial-Grade Durabilitas : consilium asperum pro ambitus asperos.



