| Razpoložljivost: | |
|---|---|
| Količina: | |
XDDR-20
SMUN
Serija SDDR je 20A redundantni modul DIN letev , zasnovan za izboljšanje zanesljivosti sistema z zagotavljanjem redundantnih rešitev napajanja 1+1 in N+1 . Vključuje napredno tehnologijo MOSFET za učinkovito pretvorbo energije, nizko proizvodnjo toplote in minimalen padec napetosti. Idealen za industrijsko avtomatizacijo, polprevodniško opremo in elektromehanske sisteme, ki zahtevajo robustno rezervno napajanje.
Podpora redundance :
Redundanca 1+1 z možnostjo vroče zamenjave za nemoten preklop.
Razširljiva konfiguracija N+1 za sisteme z več napajalniki.
Univerzalna vhodna napetost :
Podpira vhod 12V/24V/48V DC (nastavljivo prek končnice modela).
Učinkovit dizajn :
Preklapljanje MOSFET zmanjša izgubo moči in padec napetosti med vhodom in izhodom.
Free Air Convection Cooling zagotavlja delovanje brez ventilatorjev.
Robustna zmogljivost :
-40 °C do +80 °C izjemno širok razpon delovne temperature
Tanka širina 32 mm za prostorsko omejene aplikacije.
Nadzor in varnost :
Vgrajeni 2-kanalni DC OK relejni kontakti za povratne informacije o stanju izhoda v realnem času.
Skladen z IEC62368-1 , UL62368-1 in EAC TP TC004 . varnostnimi standardi
Industrijski nadzorni sistemi
Oprema za izdelavo polprevodnikov
Avtomatizacija tovarne
Elektromehanski aparati
| parametra | Opis |
|---|---|
| Vhodna napetost | 12V/24V/48V DC (pripona modela: -12, -24, -48) |
| Izhodni tok | Do 20 A neprekinjeno (najvišje: 30 A za 5 sekund) |
| Padec napetosti | ≤0,25 V (pri polni obremenitvi) |
| Učinkovitost | ≥98 % (tipično) |
| Delovna temperatura | -40°C do +80°C ( zmanjšana krivulja velja za visoke temperature ) |
| Dimenzije | 32 mm (Š) × 125,2 mm (V) × 102 mm (G) |
| Standardno | IEC62368-1, UL62368-1, EAC TP TC004, EMC skladnost (razred B) |
Visoka zanesljivost : Zagotavlja neprekinjeno delovanje prek redundantnih napajalnih poti.
Energetska učinkovitost : Nizka izguba energije in proizvodnja toplote podaljšata življenjsko dobo sistema.
Fleksibilnost : Prilagodi se sistemom 12V/24V/48V in podpira razširljive konfiguracije redundance.
Vzdržljivost industrijskega razreda : robusten dizajn za težka okolja.



