XDDR-20
SMUN
סדרת SDDR היא מודול יתירות מסילת DIN 20A שנועד לשפר את אמינות המערכת על ידי אספקת פתרונות יתירות מתח של 1+1 ו-N+1 . הוא משלב טכנולוגיית MOSFET מתקדמת להמרת אנרגיה יעילה, ייצור חום נמוך ונפילת מתח מינימלית. אידיאלי עבור אוטומציה תעשייתית, ציוד מוליכים למחצה ומערכות אלקטרומכניות הדורשות גיבוי כוח חזק.
תמיכת יתירות :
יתירות ניתנת להחלפה חמה של 1+1 למעבר כשל חלק.
תצורת N+1 ניתנת להרחבה עבור מערכות ריבוי PSU.
מתח כניסה אוניברסלי :
תומך בכניסת 12V/24V/48V DC (ניתן להתאמה באמצעות סיומת הדגם).
עיצוב יעיל :
מיתוג MOSFET מפחית את אובדן החשמל ואת ירידת המתח מכניסה ליציאה.
קירור הסעת אוויר חופשי מבטיח פעולה ללא מאווררים.
ביצועים חזקים :
-40°C עד +80°C טווח טמפרטורות פעולה רחב במיוחד
דק של 32 מ'מ רוחב עבור יישומים מוגבלי מקום.
ניטור ובטיחות :
מגעי ממסר מובנים דו-ערוצים DC אישור למשוב מצב פלט בזמן אמת.
תואם IEC62368-1 , UL62368-1 ו- EAC TP TC004 . לתקני הבטיחות
מערכות בקרה תעשייתיות
ציוד לייצור מוליכים למחצה
אוטומציה במפעל
מנגנון אלקטרו-מכני
| פרמטר | תיאור |
|---|---|
| מתח כניסה | 12V/24V/48V DC (סיומת דגם: -12, -24, -48) |
| זרם פלט | עד 20A רציף (שיא: 30A למשך 5 שניות) |
| נפילת מתח | ≤0.25V (בעומס מלא) |
| יְעִילוּת | ≥98% (אופייני) |
| טמפרטורת הפעלה | -40 מעלות צלזיוס עד +80 מעלות צלזיוס ( עקומת ירידה חלה עבור טמפרטורות גבוהות ) |
| מידות | 32 מ'מ (W) × 125.2 מ'מ (H) × 102 מ'מ (D) |
| תֶקֶן | IEC62368-1, UL62368-1, EAC TP TC004, תאימות EMC (Class B) |
אמינות גבוהה : מבטיחה פעולה רציפה דרך נתיבי כוח מיותרים.
יעילות אנרגטית : אובדן חשמל נמוך וייצור חום מאריכים את תוחלת החיים של המערכת.
גמישות : מסתגל למערכות 12V/24V/48V ותומך בתצורות יתירות ניתנות להרחבה.
עמידות בדרגה תעשייתית : עיצוב מחוספס עבור סביבות קשות.



