| Доступност: | |
|---|---|
| Количина: | |
КСДДР-20
СМУН
СДДР серија је 20А редундантни модул на ДИН шину дизајниран да побољша поузданост система обезбеђујући 1+1 и Н+1 решења редундансе напајања . Интегрише напредну МОСФЕТ технологију за ефикасну конверзију енергије, ниску производњу топлоте и минималан пад напона. Идеалан за индустријску аутоматизацију, полупроводничку опрему и електромеханичке системе који захтевају снажну резервну снагу.
Подршка за редундантност :
1+1 редунданса са заменљивом брзином за беспрекоран прелазак на грешку.
Скалабилна Н+1 конфигурација за системе са више напојних јединица.
Универзални улазни напон :
Подржава 12В/24В/48В ДЦ улаз (подесиво преко суфикса модела).
Ефикасан дизајн :
МОСФЕТ Свитцхинг смањује губитак снаге и пад напона улаз-излаз.
Слободно хлађење са ваздушном конвекцијом обезбеђује рад без вентилатора.
Робусне перформансе :
-40°Ц до +80°Ц ултра-широк опсег радне температуре
Танка ширина од 32 мм за апликације са ограниченим простором.
Надзор и безбедност :
Уграђени 2-канални ДЦ ОК релејни контакти за повратне информације о статусу излаза у реалном времену.
У складу са ИЕЦ62368-1 , УЛ62368-1 и ЕАЦ ТП ТЦ004 сигурносним стандардима.
Индустријски контролни системи
Опрема за производњу полупроводника
Фацтори Аутоматион
Електромеханички апарати
| параметра | Опис |
|---|---|
| Улазни напон | 12В/24В/48В ДЦ (суфикс модела: -12, -24, -48) |
| Излазна струја | До 20А континуирано (врх: 30А за 5 секунди) |
| Волтаге Дроп | ≤0,25В (при пуном оптерећењу) |
| Ефикасност | ≥98% (типично) |
| Радна температура | -40°Ц до +80°Ц ( крива смањења снаге се примењује за високе температуре ) |
| Димензије | 32 мм (Ш) × 125,2 мм (В) × 102 мм (Д) |
| Стандард | ИЕЦ62368-1, УЛ62368-1, ЕАЦ ТП ТЦ004, ЕМЦ усклађеност (класа Б) |
Висока поузданост : Осигурава континуирани рад преко редундантних путева напајања.
Енергетска ефикасност : Мали губитак енергије и стварање топлоте продужавају животни век система.
Флексибилност : Прилагођава се системима од 12В/24В/48В и подржава скалабилне конфигурације редундансе.
Индустријска издржљивост : Робусан дизајн за тешка окружења.



