RSP-200
SMUN
| דגם | RSP-200-12 | RSP-200-24 | RSP-200-27.3 | RSP-200-36 | RSP-200-48 |
|---|---|---|---|---|---|
| מתח פלט | 12V | 24V | 27.3V | 36V | 48V |
| נוכחי מדורג | 16.7A | 8.5A | 7.3A | 5.5A | 4.2A |
| טווח נוכחי | 0–16.7A | 0–8.5A | 0–7.3A | 0–5.2A | 0–4.2A |
| כוח מדורג | 200W | 204W | 200W | 200W | 201.6W |
| רעש אדווה | 150mVp-p | 150mVp-p | 150mVp-p | 220mVp-p | 240mVp-p |
| מתח כוונון לָנוּעַ | 10–13.2V | 20–26.4V | 23.5–29.5V | 32.4–39.6V | 41–56V |
| סובלנות מתח | ±1.0% | ±1.0% | ±1.0% | ±1.0% | ±1.0% |
| פרמטר | תיאור |
|---|---|
| טווח מתח כניסה | 88–264VAC או 124–370VDC |
| תדר קלט | 47–63 הרץ |
| יעילות PFC | PF > 0.95 (230VAC) / PF > 0.98 (115VAC עומס מלא) |
| יעילות קלט | 88-90% (משתנה לפי דגם) |
| זרם קלט (אופייני) | 4A/115VAC, 2A/230VAC |
| זרם נחשול | 20A/115VAC, 40A/230VAC |
| זרם דליפה | <1.5mA/240VAC |
| סוג הגנה | הפעלה של מצב | תגובה פעולה |
|---|---|---|
| הגנת עומס יתר | 115-135% מהספק המוצא המדורג | מצב שיהוק, שחזור אוטומטי לאחר ניקוי התקלה |
| הגנה מפני מתח יתר | מתח המוצא חורג מהסף (תלוי בדגם) | כיבוי פלט, שחזור אוטומטי לאחר ניקוי התקלה |
| הגנה מפני טמפרטורת יתר | טמפרטורה מוגזמת | כיבוי פלט, שחזור אוטומטי לאחר התקררות |
| פרמטר | דרישת |
|---|---|
| טמפרטורת הפעלה | -30 מעלות צלזיוס עד +70 מעלות צלזיוס (התייחס לעקומת הירידה) |
| לחות הפעלה | 20-90% RH (לא מתעבה) |
| תנאי אחסון | -40°C עד +85°C, 10-95% RH |
| מקדם טמפרטורה | ±0.03%/°C (0-50°C) |
| רֶטֶט | 10–500 הרץ, 2G (צירי XYZ, 10 דקות/מחזור × 60 מחזורים) |
| פריט | תקן/דרישה |
|---|---|
| תקני בטיחות | GB 4943.1, EN 60950.1 אושר |
| התנגדות בידוד | I/PO/P: 100MΩ @ 500VDC/25°C/70%RH |
| לעמוד במתח | I/PO/P: 3kVAC, I/P-FG: 2kVAC, O/P-FG: 0.5kVAC |
| EMC - פליטה: EN55032 (CISPR32) Class B |
חסינות: סדרת EN62368-4 + EN55035 |
| פרמטר | תיאור |
|---|---|
| MTBF (25°C) | ≥206.5K שעות (תקן MIL-HDBK-217F) |
| מידות | 215×115×30 מ'מ (L×W×H) |
| משקל אריזה | יחידה בודדת: 0.72 ק'ג; 30 יחידות/קופסה: 22.5 ק'ג, נפח: 0.78 רגל מעוקב |
כל הפרמטרים שלא פורטו נמדדים בכניסת 230VAC, עומס מלא, 25°C אלא אם כן צוין.
מדידות רעש אדוות משתמשות ברוחב פס של 20MHz עם חוטי זוג מעוותים של 12 אינץ' וקבלים מקבילים של 0.1μF + 47μF.
פעולת מתח כניסה נמוך מצריכה ירידה (ראה עקומות ירידה).
בדיקת EMC משתמשת בלוח פלדה בעובי 1 מ'מ (360×360 מ'מ).
דירוג הספק: 200W לעומת 320W.
מתחי מוצא: כולל 27.3V (נפוץ במערכות טלקום/DC).
יעילות: מעט נמוכה יותר (עד 90%) בהשוואה לסדרת ה-320W.
קירור: הסעת אוויר חופשית לעומת קירור אוויר מאולץ בסדרת 320W.
משקל החבילה: קל יותר (0.72 ק'ג לעומת 0.9 ק'ג עבור 320W).