| Боломжтой байдал: | |
|---|---|
| Тоо хэмжээ: | |
RSP-200
SMUN
| Загвар | RSP-200-12 | RSP-200-24 | RSP-200-27.3 | RSP-200-36 | RSP-200-48 |
|---|---|---|---|---|---|
| Гаралтын хүчдэл | 12V | 24V | 27.3V | 36V | 48V |
| Нэрлэсэн гүйдэл | 16.7А | 8.5А | 7.3А | 5.5А | 4.2А |
| Одоогийн хүрээ | 0-16.7А | 0-8.5А | 0-7.3А | 0-5.2А | 0-4.2А |
| Нэрлэсэн хүч | 200 Вт | 204 Вт | 200 Вт | 200 Вт | 201.6 Вт |
| Долгион шуугиан | 150 мВп-р | 150 мВп-р | 150 мВп-р | 220 мВп-р | 240 мВп-р |
| Хүчдэл Adj. Хүрээ | 10-13.2 В | 20-26.4 В | 23.5–29.5 В | 32.4–39.6 В | 41-56 В |
| Хүчдэлийн хүлцэл | ±1.0% | ±1.0% | ±1.0% | ±1.0% | ±1.0% |
| Параметрийн | тодорхойлолт |
|---|---|
| Оролтын хүчдэлийн хүрээ | 88–264VAC эсвэл 124–370VDC |
| Оролтын давтамж | 47-63 Гц |
| PFC-ийн үр ашиг | PF > 0.95 (230VAC) / PF > 0.98 (115VAC бүрэн ачаалал) |
| Оролтын үр ашиг | 88–90% (загвараас хамаарч өөр өөр байдаг) |
| Оролтын гүйдэл (Ердийн) | 4A/115VAC, 2A/230VAC |
| Хүчдэлийн гүйдэл | 20A/115VAC, 40A/230VAC |
| Нэвчилт гүйдэл | <1.5mA/240VAC |
| Хамгаалалтын төрөл | Триггер нөхцөл | хариу үйлдэл |
|---|---|---|
| Хэт ачааллын хамгаалалт | Нэрлэсэн гаралтын чадлын 115–135% | Hiccup горим, алдаа арилсны дараа автоматаар сэргээх |
| Хэт хүчдэлийн хамгаалалт | Гаралтын хүчдэл босгыг давсан (загвараас хамаарна) | Гаралтын унтрах, алдаа арилгасны дараа автоматаар сэргээх |
| Хэт температурын хамгаалалт | Хэт их температур | Гаралтын унтрах, хөргөх үед автоматаар сэргээх |
| Параметрийн | шаардлага |
|---|---|
| Ашиглалтын температур | -30°С-аас +70°C хүртэл (хөгжүүлэх муруйг үзнэ үү) |
| Ашиглалтын чийгшил | 20–90% RH (конденсацгүй) |
| Хадгалах нөхцөл | -40°C-аас +85°C, 10–95% RH |
| Температурын коэффициент | ±0.03%/°C (0–50°C) |
| Чичиргээ | 10–500Гц, 2G (XYZ тэнхлэг, 10 мин/цикл × 60 цикл) |
| Зүйлийн | стандарт/шаардлага |
|---|---|
| Аюулгүй байдлын стандартууд | GB 4943.1, EN 60950.1 БАТЛАВ |
| Тусгаарлагчийн эсэргүүцэл | I/PO/P: 100MΩ @ 500VDC/25°C/70%RH |
| Хүчдэлийг тэсвэрлэх | I/PO/P: 3kVAC, I/P-FG: 2kVAC, O/P-FG: 0.5kVAC |
| EMC - Ялгаралт: EN55032 (CISPR32) Ангилал В |
Дархлаа: EN62368-4 цуврал + EN55035 |
| Параметрийн | тодорхойлолт |
|---|---|
| MTBF (25°C) | ≥206.5K цаг (MIL-HDBK-217F стандарт) |
| Хэмжээ | 215×115×30мм (L×W×H) |
| Сав баглаа боодлын жин | Нэг нэгж: 0.72 кг; 30 нэгж / хайрцаг: 22.5 кг, Эзлэхүүн: 0.78 куб фут |
Тодорхойлогдоогүй бүх параметрүүдийг 230VAC оролт, бүрэн ачаалал, 25 ° C-д хэмждэг.
Ripple дуу чимээг хэмжихэд 12 инчийн эрчилсэн хос утас, зэрэгцээ 0.1μF + 47μF конденсатор бүхий 20MHz зурвасын өргөнийг ашигладаг.
Бага оролтын хүчдэлийн ажиллагаа нь уналт шаарддаг (үнэгүйдэлийн муруйг үзнэ үү).
EMC туршилтанд 1 мм зузаантай ган хавтанг (360 × 360 мм) ашигладаг.
Эрчим хүчний үнэлгээ: 200Вт эсрэг 320Вт.
Гаралтын хүчдэл: 27.3V (тэдгээрийн харилцаа холбоо / тогтмол гүйдлийн системд түгээмэл) орно.
Үр ашиг: 320W цувралтай харьцуулахад арай бага (90% хүртэл).
Хөргөх: Чөлөөт агаарын конвекц ба 320W цувралын албадан агаарын хөргөлт.
Багцын жин: Хөнгөн (320 Вт-ын хувьд 0,72 кг-аас 0,9 кг).