| ရရှိနိုင်မှု- | |
|---|---|
| ပမာဏ- | |
RSP-200
SMUN
| မော်ဒယ် | RSP-200-12 | RSP-200-24 | RSP-200-27.3 | RSP-200-36 | RSP-200-48 |
|---|---|---|---|---|---|
| အထွက်ဗို့အား | 12V | 24V | 27.3V | 36V | 48V |
| အဆင့်သတ်မှတ်ထားသော လက်ရှိ | 16.7A | 8.5A | 7.3A | 5.5A | 4.2A |
| လက်ရှိ အတိုင်းအတာ | 0–16.7A | 0–8.5A | 0–7.3A | 0–5.2A | 0–4.2A |
| အဆင့်သတ်မှတ်ပါဝါ | 200W | 204W | 200W | 200W | 201.6W |
| Ripple Noise | 150mVp-p | 150mVp-p | 150mVp-p | 220mVp-p | 240mVp-p |
| ဗို့အား Adj. အပိုင်းအခြား | 10–13.2V | 20–26.4V | 23.5–29.5V | 32.4–39.6V | 41–56V |
| Voltage Tolerance | ±1.0% | ±1.0% | ±1.0% | ±1.0% | ±1.0% |
| ကန့်သတ် | ဖော်ပြချက် |
|---|---|
| Input Voltage Range | 88–264VAC သို့မဟုတ် 124–370VDC |
| Input Frequency | 47–63Hz51fe50cb72052d319=SDSJ9-40S1910.pdf |
| PFC စွမ်းဆောင်ရည် | PF > 0.95 (230VAC) / PF > 0.98 (115VAC full load) |
| ထည့်သွင်းမှု စွမ်းဆောင်ရည် | 88-90% (မော်ဒယ်အလိုက်ကွဲပြားသည်) |
| ထည့်သွင်းခြင်း လက်ရှိ (ပုံမှန်) | 4A/115VAC၊ 2A/230VAC |
| Surge Current | 20A/115VAC၊ 40A/230VAC |
| Leakage Current | <1.5mA/240VAC |
| Protection Type | Trigger Condition | Response Action |
|---|---|---|
| Overload Protection | အဆင့်သတ်မှတ်ထားသော အထွက်ပါဝါ၏ 115-135% | ကြို့ထိုးမုဒ်၊ အမှားရှင်းလင်းပြီးနောက် အလိုအလျောက် ပြန်လည်ရယူခြင်း။ |
| Overvoltage ကာကွယ်မှု | အထွက်ဗို့အား သတ်မှတ်ချက်ထက် ကျော်လွန်နေသည် (မော်ဒယ်အပေါ် မူတည်သည်) | အထွက်ပိတ်ခြင်း၊ အမှားရှင်းလင်းပြီးနောက် အလိုအလျောက်ပြန်လည်ရယူခြင်း။ |
| အပူချိန်လွန်ကဲခြင်း ကာကွယ်ရေး | အပူချိန်လွန်ကဲခြင်း။ | အေးသွားသောအခါ အထွက်ပိတ်ခြင်း၊ အလိုအလျောက် ပြန်လည်ရယူခြင်း။ |
| ကန့်သတ်ချက် | လိုအပ်ချက် |
|---|---|
| လည်ပတ်အပူချိန် | -30°C မှ +70°C ( derating curve ကို ရည်ညွှန်းသည် ) |
| လည်ပတ်နေသော စိုထိုင်းဆ | 20 မှ 90% RH ( condensing မဟုတ် ) |
| သိုလှောင်မှုအခြေအနေများ | -40°C မှ +85°C၊ 10–95% RH |
| Temperature Coefficient | ±0.03%/°C (0–50°C) |
| တုန်ခါမှု | 10–500Hz၊ 2G (XYZ axes၊ 10 min/cycle × 60 cycles) |
| စံ | သတ်မှတ်ချက်/လိုအပ်ချက် |
|---|---|
| ဘေးကင်းရေးစံနှုန်းများ | GB 4943.1၊ EN 60950.1 အတည်ပြုထားသည်။ |
| လျှပ်ကာ ခုခံမှု | I/PO/P: 100MΩ @ 500VDC/25°C/70%RH |
| ဗို့အားကိုခံနိုင်ရည်ရှိသည်။ | I/PO/P: 3kVAC၊ I/P-FG: 2kVAC၊ O/P-FG: 0.5kVAC |
| EMC - ထုတ်လွှတ်မှု- EN55032 (CISPR32) Class B |
ကိုယ်ခံစွမ်းအား- EN62368-4 စီးရီး + EN55035 |
| ကန့်သတ် | ဖော်ပြချက် |
|---|---|
| MTBF (25°C) | ≥206.5K နာရီ (MIL-HDBK-217F စံနှုန်း) |
| အတိုင်းအတာများ | 215×115×30mm (L×W×H) |
| ထုပ်ပိုးမှုအလေးချိန် | တစ်ယူနစ် - 0.72 ကီလိုဂရမ်; 30 ယူနစ်/သေတ္တာ- 22.5 ကီလိုဂရမ်၊ ထုထည်- 0.78 ကုဗပေ |
သတ်မှတ်မထားသော ကန့်သတ်ဘောင်များအားလုံးကို 230VAC input၊ full load၊ 25°C တွင် တိုင်းတာပါသည်။
Ripple noise တိုင်းတာခြင်းများသည် 12-inch twisted-pair wires နှင့် parallel 0.1μF + 47μF capacitors များပါရှိသော 20MHz bandwidth ကိုအသုံးပြုသည်။
အဝင်ဗို့အားနည်းသော လုပ်ဆောင်ချက်သည် derating လိုအပ်သည် ( derating curves ကို ကိုးကားပါ )။
EMC စမ်းသပ်ခြင်းတွင် 1 မီလီမီတာ အထူရှိသော သံမဏိပြား (360 × 360 မီလီမီတာ) ကို အသုံးပြုသည်။
ပါဝါအဆင့်သတ်မှတ်ချက်- 200W နှင့် 320W။
အထွက်ဗို့အား- 27.3V ပါဝင်သည် (တယ်လီကွန်း/ဒီစီစနစ်များတွင် အဖြစ်များ)။
စွမ်းဆောင်ရည်- 320W စီးရီးများနှင့် နှိုင်းယှဉ်ပါက အနည်းငယ် (90%) အထိ နည်းပါးသည်။
အအေးခံခြင်း- 320W စီးရီးတွင် အခမဲ့လေဝင်လေထွက်နှင့် အတင်းအကျပ်လေအေးပေးခြင်း။
ပက်ကေ့ခ်ျအလေးချိန်- 320W အတွက် 0.72kg နှင့် 0.9kg ပေါ့ပါးသည်။