| Beschikbaarheid: | |
|---|---|
| Hoeveelheid: | |
RSP-200
SMUN
| Model | RSP-200-12 | RSP-200-24 | RSP-200-27.3 | RSP-200-36 | RSP-200-48 |
|---|---|---|---|---|---|
| Uitgangsspanning | 12V | 24V | 27,3V | 36V | 48V |
| Nominale stroom | 16,7A | 8,5A | 7,3A | 5,5A | 4,2A |
| Huidig bereik | 0–16,7A | 0–8,5A | 0–7,3A | 0–5,2A | 0–4,2A |
| Nominaal vermogen | 200W | 204W | 200W | 200W | 201,6 W |
| Rimpelgeluid | 150mVp-p | 150mVp-p | 150mVp-p | 220mVp-p | 240mVp-p |
| Spanningsaanpassing Bereik | 10–13,2 V | 20–26,4 V | 23,5–29,5V | 32,4–39,6V | 41–56V |
| Spanningstolerantie | ±1,0% | ±1,0% | ±1,0% | ±1,0% | ±1,0% |
| Parameterbeschrijving | |
|---|---|
| Ingangsspanningsbereik | 88–264VAC of 124–370VDC |
| Ingangsfrequentie | 47–63 Hz |
| PFC-efficiëntie | PF > 0,95 (230VAC) / PF > 0,98 (115VAC vollast) |
| Invoerefficiëntie | 88-90% (varieert per model) |
| Ingangsstroom (typisch) | 4A/115VAC, 2A/230VAC |
| Overspanningsstroom | 20A/115VAC, 40A/230VAC |
| Lekstroom | <1,5 mA/240 V AC |
| Beschermingstype | Triggerconditie | Reactieactie |
|---|---|---|
| Bescherming tegen overbelasting | 115–135% van het nominale uitgangsvermogen | Hikmodus, automatisch herstel nadat de fout is verholpen |
| Overspanningsbeveiliging | Uitgangsspanning overschrijdt drempel (modelafhankelijk) | Uitgangsuitschakeling, automatisch herstel nadat de fout is verholpen |
| Bescherming tegen oververhitting | Overmatige temperatuur | Uitgangsuitschakeling, automatisch herstel bij afkoeling |
| Parametervereiste | |
|---|---|
| Bedrijfstemperatuur | -30°C tot +70°C (zie deratingcurve) |
| Bedrijfsvochtigheid | 20–90% RH (niet-condenserend) |
| Opslagomstandigheden | -40°C tot +85°C, 10–95% RV |
| Temperatuurcoëfficiënt | ±0,03%/°C (0–50°C) |
| Trillingen | 10–500 Hz, 2G (XYZ-assen, 10 min/cyclus × 60 cycli) |
| Artikel | Standaard/vereiste |
|---|---|
| Veiligheidsnormen | GB 4943.1, EN 60950.1 GOEDGEKEURD |
| Isolatieweerstand | I/PO/P: 100MΩ bij 500VDC/25°C/70%RH |
| Bestand tegen spanning | I/PO/P: 3 kVAC, I/P-FG: 2 kVAC, O/P-FG: 0,5 kVAC |
| EMC - Emissie: EN55032 (CISPR32) Klasse B |
Immuniteit: EN62368-4-serie + EN55035 |
| Parameterbeschrijving | |
|---|---|
| MTBF (25°C) | ≥206,5K uur (MIL-HDBK-217F standaard) |
| Afmetingen | 215×115×30mm (L×B×H) |
| Verpakkingsgewicht | Enkele eenheid: 0,72 kg; 30 eenheden/doos: 22,5 kg, volume: 0,78 kubieke voet |
Alle niet-gespecificeerde parameters worden gemeten bij 230VAC ingang, volledige belasting, 25°C, tenzij anders vermeld.
Rimpelruismetingen gebruiken een bandbreedte van 20 MHz met 12-inch twisted-pair-draden en parallelle 0,1 μF + 47 μF-condensatoren.
Bij werking met lage ingangsspanning is reductie vereist (zie de reductiecurven).
Bij EMC-testen wordt gebruik gemaakt van een stalen plaat van 1 mm dik (360×360 mm).
Vermogen: 200 W versus 320 W.
Uitgangsspanningen: Inclusief 27,3 V (gebruikelijk in telecom/dc-systemen).
Efficiëntie: Iets lager (tot 90%) vergeleken met de 320W-serie.
Koeling: vrije luchtconvectie versus geforceerde luchtkoeling in de 320W-serie.
Gewicht pakket: lichter (0,72 kg versus 0,9 kg voor 320 W).