| Beskikbaarheid: | |
|---|---|
| Hoeveelheid: | |
RSP-320
SMUN
Beskrywing
RSP-320 is 'n 320W enkel-uitset ingeslote tipe AC/DC kragbron. Hierdie reeks werk vir 88-264VAC insetspanning en bied die modelle met die GS-uitset wat meestal van die industrie vereis word. Elke model word afgekoel deur vrye lugkonveksie, werk vir die temperatuur tot 70℃.
Aansoeke
Fabrieksbeheer- of outomatiseringsapparaat
Toets- en meetinstrument
Laserverwante masjien
Inbrand fasiliteit
RF aansoek
Spesifikasies
| Model | RSP-320-12 | RSP-320-15 | RSP-320-24 | RSP-320-36 | RSP-320-48 |
|---|---|---|---|---|---|
| Uitsetspanning | 12V | 15V | 24V | 36V | 48V |
| Gegradeerde huidige | 26.7A | 21.4A | 13.4A | 8.9A | 6.7A |
| Huidige reeks | 0–26,7A | 0–21,4A | 0–13,4A | 0–8,9A | 0–6,7A |
| Gegradeerde krag | 320.4W | 321W | 321.6W | 320.4W | 321.6W |
| Rimpelgeraas | 150mVp-p | 150mVp-p | 150mVp-p | 220mVp-p | 240mVp-p |
| Spanningsregulasiereeks | 10–13,2V | 13,5–18V | 20–26,4V | 32,4–39,6V | 41–56V |
| Spanningstoleransie | ±2,0% | ±1,0% | ±1,0% | ±1,0% | ±1,0% |
| Parameterbeskrywing | |
|---|---|
| Insetspanningreeks | 88–264VAC of 124–370VDC |
| Invoerfrekwensie | 47–63Hz |
| PFC-doeltreffendheid | PF > 0.95 (230VAC) / PF > 0.98 (115VAC vollas) |
| Insetdoeltreffendheid | 88–90% (wissel volgens model) |
| Invoerstroom (tipies) | 4A/115VAC, 2A/230VAC |
| Stroomstroom | 20A/115VAC, 40A/230VAC |
| Lekstroom | <1,5mA/240VAC |
| Beskerming Tipe | Sneller Toestand | Reaksie Aksie |
|---|---|---|
| Oorladingsbeskerming | 115–135% van gegradeerde uitsetkrag | Huidige afsny (Hik-modus), outomatiese herstel nadat fout opgeklaar is |
| Oorspanning beskerming | Uitsetspanning oorskry die drempel (modelafhanklik) | Uitsetafskakeling, outomatiese herstel nadat fout opgeklaar is |
| Oortemperatuurbeskerming | Oormatige temperatuur | Uitset afskakel, outomatiese herstel wanneer afgekoel |
| Parametervereiste | |
|---|---|
| Bedryfstemperatuur | -30°C tot +70°C (verwys na deratingkurwe) |
| Bedryfshumiditeit | 20–90% RH (nie-kondenserend) |
| Bergingsvoorwaardes | -40°C tot +85°C, 10–95% RH |
| Temperatuurkoëffisiënt | ±0,03%/°C (0–50°C) |
| Vibrasie | 10–500Hz, 2G (XYZ-asse, 10 min/siklus × 60 siklusse) |
| Item | Standaard/Vereiste |
|---|---|
| Veiligheidstandaarde | GB 4943.1, EN 60950.1 GOEDGEKEUR |
| Isolasie weerstand | I/PO/P: 100MΩ @ 500VDC/25°C/70%RH |
| Weerstaan spanning | I/PO/P: 3kVAC, I/P-FG: 2kVAC, O/P-FG: 0,5kVAC |
| EMC | - Emissie: EN55032 (CISPR32) Klas B |
Immuniteit: EN62368-4 reeks + EN55035 |
| Parameterbeskrywing | |
|---|---|
| MTBF (25°C) | ≥206.5K uur (MIL-HDBK-217F standaard) |
| Afmetings | 215×115×30 mm (L×B×H) |
| Verpakking gewig | Enkeleenheid: 0,9kg; 30 eenhede per boks: 22,5 kg, Volume: 0,78 kubieke voet |
Alle ongespesifiseerde parameters word gemeet teen 230VAC-toevoer, volle las, 25°C, tensy vermeld.
Rimpelgeraasmetings gebruik 'n bandwydte van 20MHz met 12-duim gedraaide-paar drade en parallelle 0.1μF + 47μF kapasitors.
Verlaging word vereis vir lae insetspannings; verwys na derating kurwes.
EMC-toetsing vereis 'n 1 mm dik staalplaat (360 × 360 mm).