| Tilgjengelighet: | |
|---|---|
| Mengde: | |
RSP-320
SMUN
Beskrivelse
RSP-320 er en 320W enkeltutgangs lukket type AC/DC-strømforsyning. Denne serien fungerer for 88-264VAC inngangsspenning og tilbyr modellene med DC-utgang som stort sett etterspørres fra industrien. Hver modell kjøles med fri luftkonveksjon, og fungerer for temperaturer opp til 70 ℃.
Søknader
Fabrikkkontroll eller automatiseringsapparater
Test- og måleinstrument
Laserrelatert maskin
Innbrenningsanlegg
RF-applikasjon
Spesifikasjoner
| Modell | RSP-320-12 | RSP-320-15 | RSP-320-24 | RSP-320-36 | RSP-320-48 |
|---|---|---|---|---|---|
| Utgangsspenning | 12V | 15V | 24V | 36V | 48V |
| Vurdert gjeldende | 26,7A | 21,4A | 13,4A | 8,9A | 6,7A |
| Nåværende rekkevidde | 0–26,7A | 0–21,4A | 0–13,4A | 0–8,9A | 0–6,7A |
| Nominell effekt | 320,4W | 321W | 321,6W | 320,4W | 321,6W |
| Ripple Noise | 150mVp-p | 150mVp-p | 150mVp-p | 220mVp-p | 240mVp-p |
| Spenningsreguleringsområde | 10–13,2V | 13,5–18V | 20–26,4V | 32,4–39,6V | 41–56V |
| Spenningstoleranse | ±2,0 % | ±1,0 % | ±1,0 % | ±1,0 % | ±1,0 % |
| Parameterbeskrivelse | |
|---|---|
| Inngangsspenningsområde | 88–264VAC eller 124–370VDC |
| Inngangsfrekvens | 47–63 Hz |
| PFC-effektivitet | PF > 0,95 (230VAC) / PF > 0,98 (115VAC full belastning) |
| Inndataeffektivitet | 88–90 % (varierer etter modell) |
| Inngangsstrøm (typisk) | 4A/115VAC, 2A/230VAC |
| Overspenningsstrøm | 20A/115VAC, 40A/230VAC |
| Lekkasjestrøm | <1,5mA/240VAC |
| Beskyttelsestype | Utløser Tilstand | Respons Handling |
|---|---|---|
| Overbelastningsbeskyttelse | 115–135 % av nominell utgangseffekt | Gjeldende avskjæring (hikkemodus), automatisk gjenoppretting etter at feilen er fjernet |
| Overspenningsbeskyttelse | Utgangsspenningen overstiger terskelen (modellavhengig) | Utgangsavstengning, automatisk gjenoppretting etter at feilen er fjernet |
| Overtemperaturbeskyttelse | For høy temperatur | Utgangsavstengning, automatisk gjenoppretting når avkjølt |
| Parameterkrav | |
|---|---|
| Driftstemperatur | -30 °C til +70 °C (se reduksjonskurven) |
| Driftsfuktighet | 20–90 % RF (ikke-kondenserende) |
| Oppbevaringsbetingelser | -40°C til +85°C, 10–95 % RF |
| Temperaturkoeffisient | ±0,03 %/°C (0–50°C) |
| Vibrasjon | 10–500 Hz, 2G (XYZ-akser, 10 min/syklus × 60 sykluser) |
| Vare | Standard/Krav |
|---|---|
| Sikkerhetsstandarder | GB 4943.1, EN 60950.1 GODKJENT |
| Isolasjonsmotstand | I/PO/P: 100MΩ @ 500VDC/25°C/70%RH |
| Tåler spenning | I/PO/P: 3kVAC, I/P-FG: 2kVAC, O/P-FG: 0,5kVAC |
| EMC | - Emisjon: EN55032 (CISPR32) Klasse B |
Immunitet: EN62368-4-serien + EN55035 |
| Parameterbeskrivelse | |
|---|---|
| MTBF (25 °C) | ≥206,5K timer (MIL-HDBK-217F standard) |
| Dimensjoner | 215×115×30 mm (L×B×H) |
| Emballasjevekt | Enkel enhet: 0,9 kg; 30 enheter per boks: 22,5 kg, Volum: 0,78 kubikkfot |
Alle uspesifiserte parametere er målt ved 230VAC inngang, full belastning, 25°C med mindre annet er angitt.
Rippelstøymålinger bruker en båndbredde på 20MHz med 12-tommers tvunnet-par-ledninger og parallelle 0,1μF + 47μF kondensatorer.
Reduksjon er nødvendig for lave inngangsspenninger; referer til reduksjonskurver.
EMC-testing krever en 1 mm tykk stålplate (360×360 mm).