| Availability: | |
|---|---|
| Quantitas: | |
RSP-320
SMUN
Descriptio
RSP-320 unaquaeque pars inclusa speciei AC/DC vis copiae 320W operatur. Haec series pro 88-264VAC inputa intentione operatur et exempla praebet cum DC output ab industria maxime postulatur. Unumquodque exemplar a libero aeris convectione refrigeratur, operando temperatura usque ad 70℃.
Applications
Factory imperium aut automation apparatu
Test et mensura instrumenti
Laser related machina
Adolebitque-in facilitas
RF application
Specifications
| Exemplar | RSP-320-12 | RSP-320-15 | RSP-320-24 | RSP-320-36 | RSP-320-48 |
|---|---|---|---|---|---|
| Output intentione | 12V | 15V | 24V | 36V | 48V |
| Ratum Current | 26.7A | 21.4A | 13.4A | 8.9A | 6.7A |
| Current dolor | 0–26.7A | 0-21.4A | 0-13.4A | 0–8.9A | 0–6.7A |
| Rated Power | 320.4W | 321W | 321.6W | 320.4W | 321.6W |
| Ripple Sonitus | 150mVp-p | 150mVp-p | 150mVp-p | 220mVp-p | 240mVp-p |
| Voltage Ordinatione dolor | 10–13.2V | 13.5–18V | 20–26.4V | 32.4–39.6V | 41-56V |
| Tolerantia intentione | ±2.0% | ±1.0% | ±1.0% | ±1.0% | ±1.0% |
| Parameter | Description |
|---|---|
| Input intentione dolor | 88-264VAC vel 124-370VDC |
| Input Frequency | 47–63Hz |
| PFC Efficiency | PF > 0.95 (230VAC) / PF > 0.98 (115VAC onus plenum) |
| Input Efficens | 88-90% (variatur per exemplum) |
| Input Current (Typical) | 4A/115VAC, 2A/230VAC |
| Surge Current | 20A/115VAC, 40A/230VAC . |
| ultrices Current | <1.5mA/240VAC |
| Praesidium Type | Trigger Condition | Responsio |
|---|---|---|
| Donec ONERO | 115-135% of rated output potentia | Current intervalli (singultus modus), auto- recuperatio post culpam purgavit |
| Donec Overvoltage | Output voltage excedit limina (exemplum-dependens) | Output shutdown, auto- recuperatio post culpam purgatum |
| Protection Overtemperate | Nimia temperatus | Output shutdown, auto- recuperatio cum refrixerit |
| Parameter | opus est |
|---|---|
| Operating Temperature | -30°C ad 70°C (refering to dering curve) |
| operating Umor | 20-90% RH (non-condensatione) |
| Repono Conditions | -40°C ad +85°C, 10-95% RH |
| Temperature Coefficient | ±0.03%/°C (0-50°C) |
| Vibratio | 10-500Hz, 2G (axes XYZ, min/cyclus 60 cyclos) |
| Item | Latin / opus est |
|---|---|
| Salus Signa | GB 4943.1, EN 60950.1 APPROBATUS |
| Nulla Resistentia | I/PO/P: 100MΩ @ 500VDC/25°C/70%RH |
| sustinere intentione | I/PO/P: 3kVAC, I/P-FG: 2kVAC, O/P-FG: 0.5kVAC |
| EMC | - Emissio: EN55032 (CISPR32) Classis B |
Immunitatem: EN62368-4 series + EN55035 |
| Parameter | Description |
|---|---|
| MTBF (25°C) | ≥206.5K horas (MIL-HDBK-217F vexillum) |
| Dimensiones | 215×115×30mm (L×W×H) |
| Packaging Pondus | Unius singularis: 0.9kg; 30 Unitates per pixidem: 22.5kg, Volume: 0.78 pedes cubicorum |
Omnes parametri non specificati metiuntur 230VAC initus, onere pleno, 25°C nisi notetur.
Ripli soni mensurae in latitudine 20MHz utuntur cum filis 12 inch contortis et capacibus parallelis 0.1μF + 47μF.
Deratio requiritur pro humilibus input voltages; ad curvas dering.
EMC probatio requirit laminam 1mm crassam ferro (360×360mm).