| Beschikbaarheid: | |
|---|---|
| Hoeveelheid: | |
RSP-320
SMUN
Beschrijving
De RSP-320 is een 320W AC/DC-voeding van het gesloten type met enkele uitgang. Deze serie werkt voor een ingangsspanning van 88-264VAC en biedt de modellen met de DC-uitgang die het meest gevraagd wordt in de industrie. Elk model wordt gekoeld door vrije luchtconvectie en werkt voor temperaturen tot 70℃.
Toepassingen
Fabrieksbesturings- of automatiseringsapparatuur
Test- en meetinstrument
Lasergerelateerde machine
Inbrandvoorziening
RF-toepassing
Specificaties
| Model | RSP-320-12 | RSP-320-15 | RSP-320-24 | RSP-320-36 | RSP-320-48 |
|---|---|---|---|---|---|
| Uitgangsspanning | 12V | 15V | 24V | 36V | 48V |
| Nominale stroom | 26,7A | 21,4A | 13,4A | 8,9A | 6,7A |
| Huidig bereik | 0–26,7A | 0–21,4A | 0–13,4A | 0–8,9A | 0–6,7A |
| Nominaal vermogen | 320,4 W | 321W | 321,6 W | 320,4 W | 321,6 W |
| Rimpelgeluid | 150mVp-p | 150mVp-p | 150mVp-p | 220mVp-p | 240mVp-p |
| Spanningsregelbereik | 10–13,2 V | 13,5–18V | 20–26,4 V | 32,4–39,6V | 41–56V |
| Spanningstolerantie | ±2,0% | ±1,0% | ±1,0% | ±1,0% | ±1,0% |
| Parameterbeschrijving | |
|---|---|
| Ingangsspanningsbereik | 88–264VAC of 124–370VDC |
| Ingangsfrequentie | 47–63 Hz |
| PFC-efficiëntie | PF > 0,95 (230VAC) / PF > 0,98 (115VAC vollast) |
| Invoerefficiëntie | 88-90% (varieert per model) |
| Ingangsstroom (typisch) | 4A/115VAC, 2A/230VAC |
| Overspanningsstroom | 20A/115VAC, 40A/230VAC |
| Lekstroom | <1,5 mA/240 V AC |
| Beschermingstype | Triggerconditie | Reactieactie |
|---|---|---|
| Bescherming tegen overbelasting | 115–135% van het nominale uitgangsvermogen | Stroomonderbreking (Hiccup-modus), automatisch herstel nadat de fout is verholpen |
| Overspanningsbeveiliging | Uitgangsspanning overschrijdt drempel (modelafhankelijk) | Uitgangsuitschakeling, automatisch herstel nadat de fout is verholpen |
| Bescherming tegen oververhitting | Overmatige temperatuur | Uitgangsuitschakeling, automatisch herstel bij afkoeling |
| Parametervereiste | |
|---|---|
| Bedrijfstemperatuur | -30°C tot +70°C (zie deratingcurve) |
| Bedrijfsvochtigheid | 20–90% RH (niet-condenserend) |
| Opslagomstandigheden | -40°C tot +85°C, 10–95% RV |
| Temperatuurcoëfficiënt | ±0,03%/°C (0–50°C) |
| Trillingen | 10–500 Hz, 2G (XYZ-assen, 10 min/cyclus × 60 cycli) |
| Artikel | Standaard/vereiste |
|---|---|
| Veiligheidsnormen | GB 4943.1, EN 60950.1 GOEDGEKEURD |
| Isolatieweerstand | I/PO/P: 100MΩ bij 500VDC/25°C/70%RH |
| Bestand tegen spanning | I/PO/P: 3 kVAC, I/P-FG: 2 kVAC, O/P-FG: 0,5 kVAC |
| EMC | - Emissie: EN55032 (CISPR32) Klasse B |
Immuniteit: EN62368-4-serie + EN55035 |
| Parameterbeschrijving | |
|---|---|
| MTBF (25°C) | ≥206,5K uur (MIL-HDBK-217F standaard) |
| Afmetingen | 215×115×30mm (L×B×H) |
| Verpakkingsgewicht | Enkele eenheid: 0,9 kg; 30 eenheden per doos: 22,5 kg, volume: 0,78 kubieke voet |
Alle niet-gespecificeerde parameters worden gemeten bij 230VAC ingang, volledige belasting, 25°C, tenzij anders vermeld.
Rimpelruismetingen gebruiken een bandbreedte van 20 MHz met 12-inch twisted-pair-draden en parallelle 0,1 μF + 47 μF-condensatoren.
Bij lage ingangsspanningen is reductie vereist; zie deratingcurven.
EMC-testen vereisen een stalen plaat van 1 mm dik (360×360 mm).