| Боломжтой байдал: | |
|---|---|
| Тоо хэмжээ: | |
RSP-320
SMUN
Тодорхойлолт
RSP-320 нь 320Вт-ын нэг гаралтын хаалттай төрлийн хувьсах/тогтмол гүйдлийн тэжээлийн эх үүсвэр юм. Энэхүү цуврал нь 88-264VAC оролтын хүчдэлд ажилладаг бөгөөд салбарын хамгийн эрэлттэй тогтмол гүйдлийн гаралттай загваруудыг санал болгодог. Загвар бүр нь агаарын конвекцоор хөргөж, 70 хэм хүртэл температурт ажилладаг.
Хэрэглээ
Үйлдвэрийн удирдлага эсвэл автоматжуулалтын төхөөрөмж
Туршилт ба хэмжих хэрэгсэл
Лазертай холбоотой машин
Шатаах байгууламж
RF програм
Үзүүлэлтүүд
| Загвар | RSP-320-12 | RSP-320-15 | RSP-320-24 | RSP-320-36 | RSP-320-48 |
|---|---|---|---|---|---|
| Гаралтын хүчдэл | 12V | 15V | 24V | 36V | 48V |
| Нэрлэсэн гүйдэл | 26.7А | 21.4А | 13.4А | 8.9А | 6.7А |
| Одоогийн хүрээ | 0-26.7А | 0-21.4А | 0-13.4А | 0-8.9А | 0-6.7А |
| Нэрлэсэн хүч | 320.4 Вт | 321 Вт | 321.6 Вт | 320.4 Вт | 321.6 Вт |
| Долгион шуугиан | 150 мВп-р | 150 мВп-р | 150 мВп-р | 220 мВп-р | 240 мВп-р |
| Хүчдэлийн зохицуулалтын хүрээ | 10-13.2 В | 13.5-18 В | 20-26.4 В | 32.4–39.6 В | 41-56 В |
| Хүчдэлийн хүлцэл | ±2.0% | ±1.0% | ±1.0% | ±1.0% | ±1.0% |
| Параметрийн | тодорхойлолт |
|---|---|
| Оролтын хүчдэлийн хүрээ | 88–264VAC эсвэл 124–370VDC |
| Оролтын давтамж | 47-63 Гц |
| PFC-ийн үр ашиг | PF > 0.95 (230VAC) / PF > 0.98 (115VAC бүрэн ачаалал) |
| Оролтын үр ашиг | 88–90% (загвараас хамаарч өөр өөр байдаг) |
| Оролтын гүйдэл (Ердийн) | 4A/115VAC, 2A/230VAC |
| Хүчдэлийн гүйдэл | 20A/115VAC, 40A/230VAC |
| Нэвчилт гүйдэл | <1.5мА/240VAC |
| Хамгаалалтын төрөл | Триггер нөхцөл | хариу үйлдэл |
|---|---|---|
| Хэт ачааллын хамгаалалт | Нэрлэсэн гаралтын чадлын 115–135% | Одоогийн тасалдал (Hiccup горим), алдаа арилгасны дараа автоматаар сэргээх |
| Хэт хүчдэлийн хамгаалалт | Гаралтын хүчдэл босгыг давсан (загвараас хамаарна) | Гаралтын унтрах, алдаа арилгасны дараа автоматаар сэргээх |
| Хэт температурын хамгаалалт | Хэт их температур | Гаралтын унтрах, хөргөх үед автоматаар сэргээх |
| Параметрийн | шаардлага |
|---|---|
| Ашиглалтын температур | -30°С-аас +70°C хүртэл (хөгжүүлэх муруйг үзнэ үү) |
| Ашиглалтын чийгшил | 20–90% RH (конденсацгүй) |
| Хадгалах нөхцөл | -40°C-аас +85°C, 10–95% RH |
| Температурын коэффициент | ±0.03%/°C (0–50°C) |
| Чичиргээ | 10–500Гц, 2G (XYZ тэнхлэг, 10 мин/цикл × 60 цикл) |
| Зүйлийн | стандарт/шаардлага |
|---|---|
| Аюулгүй байдлын стандартууд | GB 4943.1, EN 60950.1 БАТЛАВ |
| Тусгаарлагчийн эсэргүүцэл | I/PO/P: 100MΩ @ 500VDC/25°C/70%RH |
| Хүчдэлийг тэсвэрлэх | I/PO/P: 3kVAC, I/P-FG: 2kVAC, O/P-FG: 0.5kVAC |
| EMC | - Ялгарал: EN55032 (CISPR32) В ангиллыг |
Дархлаа: EN62368-4 цуврал + EN55035 |
| Параметрийн | тодорхойлолт |
|---|---|
| MTBF (25°C) | ≥206.5K цаг (MIL-HDBK-217F стандарт) |
| Хэмжээ | 215×115×30мм (L×W×H) |
| Сав баглаа боодлын жин | Нэг нэгж: 0.9 кг; Нэг хайрцагт 30 нэгж: 22.5кг, Эзлэхүүн: 0.78 куб фут |
Тодорхойлогдоогүй бүх параметрүүдийг 230VAC оролт, бүрэн ачаалал, 25 ° C-д хэмждэг.
Ripple дуу чимээг хэмжихэд 12 инчийн эрчилсэн хос утас, зэрэгцээ 0.1μF + 47μF конденсатор бүхий 20MHz зурвасын өргөнийг ашигладаг.
Бага оролтын хүчдэлийн хувьд хасах шаардлагатай; бууралтын муруйг үзнэ үү.
EMC туршилтын хувьд 1 мм зузаантай ган хавтан (360 × 360 мм) шаардлагатай.