| Наявність: | |
|---|---|
| кількість: | |
РСП-320
SMUN
опис
RSP-320 — це джерело живлення закритого типу змінного/постійного струму потужністю 320 Вт з одним виходом. Ця серія працює на вхідній напрузі 88-264 В змінного струму та пропонує моделі з вихідним сигналом постійного струму, найбільш потрібним у промисловості. Кожна модель охолоджується вільною конвекцією повітря, працюючи при температурі до 70 ℃.
Додатки
Заводський контроль або автоматика
Тестовий і вимірювальний прилад
Лазерна машина
Випалювальна установка
Додаток RF
Технічні характеристики
| Модель | RSP-320-12 | RSP-320-15 | RSP-320-24 | RSP-320-36 | RSP-320-48 |
|---|---|---|---|---|---|
| Вихідна напруга | 12В | 15В | 24В | 36В | 48В |
| Номінальний струм | 26,7А | 21.4A | 13.4A | 8.9A | 6.7A |
| Діапазон струму | 0–26,7А | 0–21,4А | 0–13,4А | 0–8,9 А | 0–6,7А |
| Номінальна потужність | 320,4 Вт | 321 Вт | 321,6 Вт | 320,4 Вт | 321,6 Вт |
| Пульсаційний шум | 150mVp-p | 150mVp-p | 150mVp-p | 220mVp-p | 240mVp-p |
| Діапазон регулювання напруги | 10–13,2 В | 13,5–18 В | 20–26,4 В | 32,4–39,6 В | 41–56В |
| Толерантність до напруги | ±2,0% | ±1,0% | ±1,0% | ±1,0% | ±1,0% |
| параметра | Опис |
|---|---|
| Діапазон вхідної напруги | 88–264 В змінного струму або 124–370 В постійного струму |
| Вхідна частота | 47–63 Гц |
| Ефективність PFC | PF > 0,95 (230 В змінного струму) / PF > 0,98 (115 В змінного струму при повному навантаженні) |
| Ефективність введення | 88–90% (залежить від моделі) |
| Вхідний струм (типовий) | 4A/115VAC, 2A/230VAC |
| Струм перенапруги | 20A/115VAC, 40A/230VAC |
| Струм витоку | <1,5 мА/240 В змінного струму |
| Тип захисту | Тригер Стан | Реакція Дія |
|---|---|---|
| Захист від перевантаження | 115–135% номінальної вихідної потужності | Відключення струму (режим гикавки), автоматичне відновлення після усунення несправності |
| Захист від перенапруги | Вихідна напруга перевищує порогове значення (залежно від моделі) | Відключення виходу, автоматичне відновлення після усунення несправності |
| Захист від перегріву | Надмірна температура | Відключення виходу, автовідновлення при охолодженні |
| Параметр | Вимога |
|---|---|
| Робоча температура | -30°C до +70°C (див. криву зниження номінальних характеристик) |
| Робоча вологість | 20–90% RH (без конденсації) |
| Умови зберігання | Від -40°C до +85°C, відносна вологість 10–95%. |
| Температурний коефіцієнт | ±0,03%/°C (0–50°C) |
| вібрація | 10–500 Гц, 2G (осі XYZ, 10 хв/цикл × 60 циклів) |
| Пункт | Стандарт/Вимога |
|---|---|
| Стандарти безпеки | GB 4943.1, EN 60950.1 ЗАТВЕРДЖЕНО |
| Опір ізоляції | I/PO/P: 100 МОм при 500 В постійного струму/25°C/70% відносної вологості |
| Витримує напругу | I/PO/P: 3 кВА змінного струму, I/P-FG: 2 кВА змінного струму, O/P-FG: 0,5 кВА змінного струму |
| ЕМС | - Емісія: EN55032 (CISPR32) клас B |
Захищеність: серія EN62368-4 + EN55035 |
| параметра | Опис |
|---|---|
| MTBF (25°C) | ≥206,5 тис. годин (стандарт MIL-HDBK-217F) |
| Розмі� | 215×115×30 мм (Д×Ш×В) |
| Вага упаковки | Одна одиниця: 0,9 кг; 30 одиниць у коробці: 22,5 кг, об’єм: 0,78 кубічних футів |
Усі невказані параметри вимірюються при вхідній напрузі 230 В змінного струму, повному навантаженні, 25°C, якщо не зазначено інше.
Для вимірювання пульсаційного шуму використовується смуга пропускання 20 МГц за допомогою 12-дюймової витої пари та паралельних конденсаторів 0,1 мкФ + 47 мкФ.
Для низьких вхідних напруг потрібне зниження номінальних характеристик; звертайтеся до кривих зниження.
Випробування електромагнітної сумісності вимагає сталевої пластини товщиною 1 мм (360×360 мм).