ກຳລັງໂຫຼດ

ແບ່ງປັນໄປທີ່:
ປຸ່ມການແບ່ງປັນ facebook
ປຸ່ມການແບ່ງປັນ twitter
ປຸ່ມ​ແບ່ງ​ປັນ​ເສັ້ນ​
ປຸ່ມການແບ່ງປັນ wechat
linkedin ປຸ່ມການແບ່ງປັນ
ປຸ່ມການແບ່ງປັນ pinterest
ປຸ່ມການແບ່ງປັນ whatsapp
ປຸ່ມການແບ່ງປັນ kakao
ປຸ່ມການແບ່ງປັນ Snapchat
ປຸ່ມການແບ່ງປັນໂທລະເລກ
ແບ່ງປັນປຸ່ມແບ່ງປັນນີ້

RSP-320 320W 5V/12V/15V/24V/48V ການສະຫນອງພະລັງງານດ່ຽວທີ່ມີຟັງຊັນ PFC

ລາຍ​ລະ​ອຽດ​ຂອງ​ຜະ​ລິດ​ຕະ​ພັນ​ຊຸດ RSP-320 ເປັນ​ການ​ຜະ​ລິດ​ດຽວ 320W ທີ່​ເຊື່ອ​ຖື​ໄດ້​ສູງ​ການ​ສະ​ຫນອງ​ພະ​ລັງ​ງານ AC / DC ທີ່​ຖືກ​ອອກ​ແບບ​ເພື່ອ​ຕອບ​ສະ​ຫນອງ​ຄວາມ​ຕ້ອງ​ການ​ຢ່າງ​ເຂັ້ມ​ງວດ​ຂອງ​ການ​ນໍາ​ໃຊ້​ອຸດ​ສາ​ຫະ​ກໍາ​ແລະ​ການ​ຄ້າ​. ວິສະວະກໍາທີ່ມີລະດັບແຮງດັນໄຟຟ້າເຂົ້າທົ່ວໄປຂອງ 88 ຫາ 264VAC, ການສະຫນອງພະລັງງານນີ້ປັບຕົວເຂົ້າກັບຕາຂ່າຍໄຟຟ້າທົ່ວໂລກຕ່າງໆໄດ້ຢ່າງບໍ່ຢຸດຢັ້ງ. ຄຸນສົມບັດທີ່ໂດດເດັ່ນຂອງ RSP-320 ແມ່ນການເຮັດວຽກຂອງ Power Factor Correction (PFC) ທີ່ມີການເຄື່ອນໄຫວໃນຕົວຂອງມັນ, ເຊິ່ງຊ່ວຍເພີ່ມປະສິດທິພາບພະລັງງານຢ່າງຫຼວງຫຼາຍ ແລະຮັບປະກັນການຈັດສົ່ງພະລັງງານທີ່ໝັ້ນຄົງ
:
ປະລິມານ
  • RSP-320

  • SMUN

ຊຸດ RSP-320 ເປັນເຄື່ອງສະຫນອງພະລັງງານ AC/DC ປະເພດດຽວທີ່ມີຜົນຜະລິດ 320W ທີ່ເຊື່ອຖືໄດ້ສູງທີ່ຖືກອອກແບບມາເພື່ອຕອບສະຫນອງຄວາມຕ້ອງການທີ່ເຂັ້ມງວດຂອງຄໍາຮ້ອງສະຫມັກອຸດສາຫະກໍາແລະການຄ້າ. ວິສະວະກໍາທີ່ມີລະດັບແຮງດັນໄຟຟ້າເຂົ້າທົ່ວໄປຂອງ 88 ຫາ 264VAC, ການສະຫນອງພະລັງງານນີ້ປັບຕົວເຂົ້າກັບຕາຂ່າຍໄຟຟ້າທົ່ວໂລກຕ່າງໆໄດ້ຢ່າງບໍ່ຢຸດຢັ້ງ. ຄຸນສົມບັດທີ່ໂດດເດັ່ນຂອງ RSP-320 ແມ່ນການເຮັດວຽກຂອງ Power Factor Correction (PFC) ທີ່ມີການເຄື່ອນໄຫວ, ເຊິ່ງຊ່ວຍເພີ່ມປະສິດທິພາບພະລັງງານຢ່າງຫຼວງຫຼາຍ ແລະຮັບປະກັນການຈັດສົ່ງພະລັງງານທີ່ໝັ້ນຄົງພາຍໃຕ້ເງື່ອນໄຂການໂຫຼດທີ່ຫຼາກຫຼາຍ.

ຊຸດນີ້ສະຫນອງຮູບແບບຜົນຜະລິດ DC ທີ່ສົມບູນແບບ - 12V, 15V, 24V, 36V, ແລະ 48V - ຕອບສະຫນອງຄວາມຕ້ອງການຂອງອຸດສາຫະກໍາທີ່ແຜ່ຫຼາຍ. ອອກແບບມາເພື່ອການຈັດການຄວາມຮ້ອນທີ່ດີທີ່ສຸດ, ແຕ່ລະໜ່ວຍແມ່ນເຮັດຄວາມເຢັນໂດຍການລະບາຍອາກາດໂດຍບໍ່ເສຍຄ່າ, ຊ່ວຍໃຫ້ສາມາດເຮັດວຽກໄດ້ທີ່ໜ້າເຊື່ອຖືໄດ້ໃນອຸນຫະພູມແວດລ້ອມຕັ້ງແຕ່ -30°C ເຖິງ 70°C. ໂຄງປະກອບການປິດລ້ອມທີ່ເຂັ້ມແຂງຂອງມັນໃຫ້ການປົກປ້ອງທີ່ດີເລີດແລະຄວາມທົນທານ, ເຮັດໃຫ້ມັນເປັນທາງເລືອກທີ່ເຫມາະສົມສໍາລັບການດໍາເນີນງານຢ່າງຕໍ່ເນື່ອງ, ຫນັກແຫນ້ນໃນສະພາບແວດລ້ອມທີ່ມີຄວາມຕ້ອງການໃນຂະນະທີ່ຫຼຸດຜ່ອນຄວາມຕ້ອງການບໍາລຸງຮັກສາ.

ຄໍາຮ້ອງສະຫມັກ

ການສະຫນອງພະລັງງານແບບອະເນກປະສົງນີ້ໄດ້ຖືກວິສະວະກໍາເພື່ອສະຫນອງການປະຕິບັດທີ່ສອດຄ່ອງໃນທົ່ວ array ກ້ວາງຂອງຂະແຫນງການຄວາມຕ້ອງການ. ສະຖານະການຄໍາຮ້ອງສະຫມັກທົ່ວໄປປະກອບມີ:

  • ອຸປະກອນຄວບຄຸມໂຮງງານແລະອັດຕະໂນມັດ: ສະຫນອງພະລັງງານ DC ທີ່ຫມັ້ນຄົງສໍາລັບ PLCs, motor drives, ແລະລະບົບການຄວບຄຸມອຸດສາຫະກໍາທີ່ສະລັບສັບຊ້ອນ.

  • ເຄື່ອງ​ມື​ທົດ​ສອບ​ແລະ​ການ​ວັດ​ແທກ​: ຮັບ​ປະ​ກັນ​ສິ່ງ​ລົບ​ກວນ ripple ຕ​່​ໍ​າ​ແລະ​ຄວາມ​ແມ່ນ​ຍໍາ​ສູງ​ທີ່​ຈໍາ​ເປັນ​ສໍາ​ລັບ​ອຸ​ປະ​ກອນ​ວິ​ນິດ​ໄສ​ແລະ​ການ​ວິ​ເຄາະ​ທີ່​ລະ​ອຽດ​ອ່ອນ​.

  • ເຄື່ອງຈັກທີ່ກ່ຽວຂ້ອງກັບເລເຊີ: ສະຫນອງພະລັງງານທີ່ເຂັ້ມແຂງແລະຢ່າງຕໍ່ເນື່ອງທີ່ຈໍາເປັນສໍາລັບການຕັດ laser ອຸດສາຫະກໍາ, ເຄື່ອງຫມາຍ, ແລະ engraving ລະບົບ.

  • ສິ່ງອໍານວຍຄວາມສະດວກໃນການເຜົາໄຫມ້: ສ້າງຂຶ້ນເພື່ອຄວາມທົນທານສູງເພື່ອສະຫນັບສະຫນູນການທົດສອບການໂຫຼດຢ່າງຕໍ່ເນື່ອງໃນໄລຍະຍາວ, ແລະສະພາບແວດລ້ອມຜູ້ສູງອາຍຸ.

  • ຄໍາຮ້ອງສະຫມັກ RF: ຄຸນນະສົມບັດປະສິດທິພາບ EMC ທີ່ດີເລີດແລະລະບຽບການແຮງດັນທີ່ຫມັ້ນຄົງສໍາລັບຄວາມຖີ່ວິທະຍຸແລະອຸປະກອນການອອກອາກາດ.

ຂໍ້ມູນຈໍາເພາະ

ຕາຕະລາງສະເພາະຂອງຕົວແບບ

ຮຸ່ນ RSP-320-12 RSP-320-15 RSP-320-24 RSP-320-36 RSP-320-48
ແຮງດັນຂາອອກ 12V 15V 24V 36V 48V
ອັນດັບປັດຈຸບັນ 26.7A 21.4 ກ 13.4 ກ 8.9A 6.7A
ຊ່ວງປັດຈຸບັນ 0–26.7A 0–21.4A 0–13.4A 0–8.9A 0–6.7A
ລະດັບພະລັງງານ 320.4W 321ວ 321.6W 320.4W 321.6W
ສຽງດັງ Ripple 150mVp-p 150mVp-p 150mVp-p 220mVp-p 240mVp-p
ຂອບເຂດລະບຽບການແຮງດັນ 10–13.2V 13.5–18V 20–26.4V 32.4–39.6V 41–56V
ຄວາມທົນທານຕໍ່ແຮງດັນ ±2.0% ±1.0% ±1.0% ±1.0% ±1.0%

ພາຣາມິເຕີການປ້ອນຂໍ້ມູນ (ທົ່ວໄປ)

ພາລາມິເຕີ ລາຍລະອຽດ
ໄລຍະແຮງດັນຂາເຂົ້າ 88–264VAC ຫຼື 124–370VDC
ຄວາມຖີ່ຂອງການປ້ອນຂໍ້ມູນ 47–63Hz
ປະສິດທິພາບ PFC PF > 0.95 (230VAC) / PF > 0.98 (115VAC ໂຫຼດເຕັມ)
ປະສິດທິພາບການປ້ອນຂໍ້ມູນ 88–90% (ແຕກຕ່າງກັນໄປຕາມຮູບແບບ)
ປະຈຸບັນການປ້ອນຂໍ້ມູນ (ປົກກະຕິ) 4A/115VAC, 2A/230VAC
Surge Current 20A/115VAC, 40A/230VAC
ກະແສໄຟຟ້າຮົ່ວ <1.5mA/240VAC

ຫນ້າທີ່ປ້ອງກັນ

ປະເພດການປົກປ້ອງ Trigger Condition Response Action
ການປົກປ້ອງເກີນ 115-135% ຂອງພະລັງງານຜົນຜະລິດຈັດອັນດັບ ຕັດປະຈຸບັນ (ຮູບແບບ Hiccup), ການຟື້ນຟູອັດຕະໂນມັດຫຼັງຈາກຄວາມຜິດຖືກລຶບລ້າງ
ການປ້ອງກັນແຮງດັນ ແຮງດັນຂາອອກເກີນເກນ (ຂຶ້ນກັບຕົວແບບ) ການປິດການສົ່ງອອກ, ການຟື້ນຕົວອັດຕະໂນມັດຫຼັງຈາກຄວາມຜິດຖືກລຶບລ້າງ
ການປົກປ້ອງອຸນຫະພູມເກີນ ອຸນຫະພູມຫຼາຍເກີນໄປ ການປິດຜົນຜະລິດ, ການຟື້ນຕົວອັດຕະໂນມັດເມື່ອເຢັນລົງ

ຄວາມຕ້ອງການດ້ານສິ່ງແວດລ້ອມ

ພາລາມິເຕີ ຄວາມຕ້ອງການ
ອຸນຫະພູມປະຕິບັດງານ -30°C ຫາ +70°C (ໝາຍ​ເຖິງ​ເສັ້ນ​ໂຄ້ງ derating​)
ຄວາມຊຸ່ມຊື້ນ 20–90% RH (ບໍ່ condensing)
ເງື່ອນໄຂການເກັບຮັກສາ -40°C ຫາ +85°C, 10–95% RH
ຄ່າສໍາປະສິດອຸນຫະພູມ ± 0.03%/°C (0–50°C)
ການສັ່ນສະເທືອນ 10–500Hz, 2G (ແກນ XYZ, 10 ນາທີ/ຮອບວຽນ × 60 ຮອບ)

ຄວາມປອດໄພ & ການຢັ້ງຢືນ

ລາຍການ ມາດຕະຖານ/ຄວາມຕ້ອງການ
ມາດຕະຖານຄວາມປອດໄພ GB 4943.1, EN 60950.1 ອະນຸມັດ
ຄວາມຕ້ານທານ insulation I/PO/P: 100MΩ @ 500VDC/25°C/70%RH
ທົນທານຕໍ່ແຮງດັນ I/PO/P: 3kVAC, I/P-FG: 2kVAC, O/P-FG: 0.5kVAC
EMC ການປ່ອຍອາຍພິດ: EN55032 (CISPR32) Class B
Immunity: EN62368-4 series + EN55035

ຂໍ້ມູນເພີ່ມເຕີມ

ພາລາມິເຕີ ລາຍລະອຽດ
MTBF (25°C) ≥206.5K ຊົ່ວໂມງ (ມາດຕະຖານ MIL-HDBK-217F)
ຂະໜາດ 215×115×30ມມ (L×W×H)
ນ້ຳໜັກບັນຈຸ ຫນ່ວຍດຽວ: 0.9kg; 30 ຫນ່ວຍຕໍ່ກ່ອງ: 22.5 ກິໂລ, ປະລິມານ: 0.78 ລູກບາດຟຸດ

ບັນທຶກ

  1. ຕົວກໍານົດການທີ່ບໍ່ໄດ້ລະບຸທັງຫມົດແມ່ນວັດແທກຢູ່ທີ່ 230VAC input, ການໂຫຼດເຕັມ, ແລະອຸນຫະພູມສະພາບແວດລ້ອມຂອງ 25 ° C ເວັ້ນເສຍແຕ່ໄດ້ບັນທຶກໄວ້ເປັນຢ່າງອື່ນ.

  2. ການວັດແທກ Ripple ແລະສິ່ງລົບກວນແມ່ນດໍາເນີນການໂດຍໃຊ້ oscilloscope ແບນວິດ 20MHz ທີ່ມີສາຍບິດຄູ່ 12 ນິ້ວ, ສິ້ນສຸດລົງດ້ວຍຕົວເກັບປະຈຸຂະຫນານ 0.1μF ແລະ 47μF.

  3. ການ derating ພະລັງງານແມ່ນຈໍາເປັນສໍາລັບການດໍາເນີນງານພາຍໃຕ້ເງື່ອນໄຂແຮງດັນຂາເຂົ້າຕ່ໍາ; ກະລຸນາອ້າງອີງເຖິງເສັ້ນໂຄ້ງ derating ມາດຕະຖານສໍາລັບຄ່າສະເພາະ.

  4. ການ​ທົດ​ສອບ EMC ແມ່ນ​ປະ​ຕິ​ບັດ​ກັບ​ການ​ສະ​ຫນອງ​ພະ​ລັງ​ງານ​ຕິດ​ຕັ້ງ​ຢູ່​ໃນ​ແຜ່ນ​ເຫຼັກ​ກ້າ 1mm ຫນາ​ທີ່​ວັດ​ແທກ 360 × 360mm​.


ທີ່ຜ່ານມາ: 
ຕໍ່ໄປ: 

ຕິດຕໍ່ພວກເຮົາ

 ເລກ 5, Zhengshun ຕາ​ເວັນ​ຕົກ​, ເຂດ​ອຸດ​ສາ​ຫະ​ກໍາ Xiangyang​, Liushi​, Yueqing​, Zhejiang​, ຈີນ​, 325604
+86- 13868370609 
+86-0577-62657774 

ລິ້ງດ່ວນ

ສະຫງວນລິຂະສິດ © 2024 Zhejiang Ximeng Electronic Technology Co., Ltd. ສະໜັບສະໜູນໂດຍ  Leadong   ແຜນຜັງເວັບໄຊທ໌
ຕິດຕໍ່ພວກເຮົາ