| در دسترس بودن: | |
|---|---|
| مقدار: | |
RSP-320
SMUN
توضیحات
RSP-320 یک منبع تغذیه AC/DC تک خروجی 320 واتی است. این سری برای ولتاژ ورودی 88-264VAC کار می کند و مدل هایی را با خروجی DC که بیشتر مورد نیاز صنعت است ارائه می دهد.
برنامه های کاربردی
دستگاه کنترل یا اتوماسیون کارخانه
ابزار تست و اندازه گیری
دستگاه مربوط به لیزر
تاسیسات سوختگی
کاربرد RF
مشخصات
| مدل | RSP-320-12 | RSP-320-15 | RSP-320-24 | RSP-320-36 | RSP-320-48 |
|---|---|---|---|---|---|
| ولتاژ خروجی | 12 ولت | 15 ولت | 24 ولت | 36 ولت | 48 ولت |
| جریان رتبه بندی شده | 26.7A | 21.4A | 13.4A | 8.9A | 6.7A |
| محدوده فعلی | 0-26.7A | 0-21.4A | 0-13.4A | 0-8.9A | 0-6.7A |
| قدرت امتیازی | 320.4 وات | 321 وات | 321.6 وات | 320.4 وات | 321.6 وات |
| نویز ریپل | 150mVp-p | 150mVp-p | 150mVp-p | 220mVp-p | 240mVp-p |
| محدوده تنظیم ولتاژ | 10-13.2 ولت | 13.5-18 ولت | 20-26.4 ولت | 32.4-39.6V | 41–56 ولت |
| تحمل ولتاژ | ± 2.0٪ | ± 1.0٪ | ± 1.0٪ | ± 1.0٪ | ± 1.0٪ |
| پارامتر | توضیحات |
|---|---|
| محدوده ولتاژ ورودی | 88–264VAC یا 124–370VDC |
| فرکانس ورودی | 47–63 هرتز |
| کارایی PFC | PF > 0.95 (230VAC) / PF > 0.98 (115VAC در بار کامل) |
| کارایی ورودی | 88-90٪ (بر اساس مدل متفاوت است) |
| جریان ورودی (معمولی) | 4A/115VAC، 2A/230VAC |
| جریان افزایشی | 20A/115VAC، 40A/230VAC |
| جریان نشتی | <1.5mA/240VAC |
| نوع حفاظت | وضعیت ماشه | واکنش واکنش |
|---|---|---|
| حفاظت از اضافه بار | 115-135٪ از توان خروجی نامی | قطع جریان (حالت سکسکه)، بازیابی خودکار پس از رفع خطا |
| حفاظت از اضافه ولتاژ | ولتاژ خروجی از آستانه فراتر رفت (وابسته به مدل) | خاموش شدن خروجی، بازیابی خودکار پس از رفع خطا |
| محافظت در برابر دمای بیش از حد | دمای بیش از حد | خاموش شدن خروجی، بازیابی خودکار هنگام خنک شدن |
| پارامتر | مورد نیاز |
|---|---|
| دمای عملیاتی | -30 درجه سانتی گراد تا +70 درجه سانتی گراد (به منحنی کاهش قیمت مراجعه کنید) |
| رطوبت عملیاتی | 20-90٪ RH (غیر متراکم) |
| شرایط نگهداری | -40 درجه سانتی گراد تا +85 درجه سانتی گراد، 10-95٪ RH |
| ضریب دما | ± 0.03٪/°C (0-50°C) |
| لرزش | 10–500 هرتز، 2G (محورهای XYZ، 10 دقیقه در چرخه × 60 چرخه) |
| مورد | استاندارد/نیاز |
|---|---|
| استانداردهای ایمنی | GB 4943.1، EN 60950.1 تایید شده است |
| مقاومت عایق | I/PO/P: 100MΩ @ 500VDC/25°C/70%RH |
| مقاومت در برابر ولتاژ | I/PO/P: 3kVAC، I/P-FG: 2kVAC، O/P-FG: 0.5kVAC |
| EMC | - انتشار: EN55032 (CISPR32) کلاس B |
ایمنی: سری EN62368-4 + EN55035 |
| پارامتر | توضیحات |
|---|---|
| MTBF (25 درجه سانتیگراد) | ≥206.5K ساعت (استاندارد MIL-HDBK-217F) |
| ابعاد | 215×115×30 میلیمتر (L×W×H) |
| وزن بسته بندی | تک واحدی: 0.9 کیلوگرم؛ 30 واحد در هر جعبه: 22.5 کیلوگرم، حجم: 0.78 فوت مکعب |
تمام پارامترهای نامشخص در ورودی 230 VAC، بار کامل، 25 درجه سانتیگراد اندازه گیری می شوند مگر اینکه ذکر شده باشد.
اندازهگیری نویز ریپل از پهنای باند 20 مگاهرتز با سیمهای جفت تابیده 12 اینچی و خازنهای موازی 0.1μF + 47μF استفاده میکند.
برای ولتاژهای ورودی کم، مقدار دهی مورد نیاز است. رجوع به منحنی های درجه بندی شود.
آزمایش EMC به یک صفحه فولادی با ضخامت 1 میلی متر (360×360 میلی متر) نیاز دارد.