| Dostupnost: | |
|---|---|
| Količina: | |
RSP-320
SMUN
Opis
RSP-320 je AC/DC napajanje zatvorenog tipa s jednim izlazom od 320 W. Ova serija radi za 88-264 VAC ulaznog napona i nudi modele s istosmjernim izlazom koji se uglavnom zahtijeva u industriji. Svaki model se hladi slobodnom konvekcijom zraka, radeći na temperaturi do 70 ℃.
Prijave
Tvornički uređaji za kontrolu ili automatizaciju
Instrument za ispitivanje i mjerenje
Stroj povezan s laserom
Zgarište
RF aplikacija
Tehnički podaci
| Model | RSP-320-12 | RSP-320-15 | RSP-320-24 | RSP-320-36 | RSP-320-48 |
|---|---|---|---|---|---|
| Izlazni napon | 12V | 15V | 24V | 36V | 48V |
| Nazivna struja | 26.7A | 21.4A | 13.4A | 8.9A | 6.7A |
| Trenutni raspon | 0–26,7A | 0–21,4A | 0–13,4A | 0–8,9A | 0–6,7 A |
| Nazivna snaga | 320,4 W | 321W | 321,6 W | 320,4 W | 321,6 W |
| Ripple Noise | 150 mVp-p | 150 mVp-p | 150 mVp-p | 220 mVp-p | 240 mVp-p |
| Raspon regulacije napona | 10–13,2 V | 13,5–18 V | 20–26,4 V | 32,4–39,6 V | 41–56 V |
| Tolerancija napona | ±2,0% | ±1,0% | ±1,0% | ±1,0% | ±1,0% |
| parametra | Opis |
|---|---|
| Raspon ulaznog napona | 88–264 VAC ili 124–370 VDC |
| Ulazna frekvencija | 47–63 Hz |
| PFC učinkovitost | PF > 0,95 (230VAC) / PF > 0,98 (115VAC puno opterećenje) |
| Učinkovitost unosa | 88–90% (ovisi o modelu) |
| Ulazna struja (tipično) | 4A/115VAC, 2A/230VAC |
| udarna struja | 20A/115VAC, 40A/230VAC |
| Struja curenja | <1,5mA/240VAC |
| Vrsta zaštite | Okidač Stanje | Odgovor Akcija |
|---|---|---|
| Zaštita od preopterećenja | 115–135% nazivne izlazne snage | Isključivanje struje (način štucanja), automatski oporavak nakon uklanjanja kvara |
| Zaštita od prenapona | Izlazni napon premašuje prag (ovisno o modelu) | Isključivanje izlaza, automatski oporavak nakon uklanjanja greške |
| Zaštita od previsoke temperature | Pretjerana temperatura | Isključivanje izlaza, automatski oporavak kada se ohladi |
| Parametarski | zahtjev |
|---|---|
| Radna temperatura | -30°C do +70°C (pogledajte krivulju smanjenja snage) |
| Radna vlažnost | 20–90% RH (bez kondenzacije) |
| Uvjeti skladištenja | -40°C do +85°C, 10–95% RH |
| Temperaturni koeficijent | ±0,03%/°C (0–50°C) |
| Vibracija | 10–500Hz, 2G (XYZ osi, 10 min/ciklus × 60 ciklusa) |
| Stavka | Standard/Zahtjev |
|---|---|
| Sigurnosni standardi | GB 4943.1, EN 60950.1 ODOBRENO |
| Otpor izolacije | I/PO/P: 100MΩ @ 500VDC/25°C/70%RH |
| Izdrživi napon | I/PO/P: 3kVAC, I/P-FG: 2kVAC, O/P-FG: 0,5kVAC |
| EMC | - Emisija: EN55032 (CISPR32) Klasa B |
Otpornost: EN62368-4 serija + EN55035 |
| parametra | Opis |
|---|---|
| MTBF (25°C) | ≥206,5 tisuća sati (standard MIL-HDBK-217F) |
| Dimenzije | 215×115×30mm (D׊×V) |
| Težina pakiranja | Pojedinačna jedinica: 0,9 kg; 30 jedinica po kutiji: 22,5 kg, Volumen: 0,78 kubičnih stopa |
Svi nespecificirani parametri mjereni su na 230VAC ulazu, punom opterećenju, 25°C osim ako nije navedeno.
Mjerenja valovitog šuma koriste propusni opseg od 20 MHz s 12-inčnim upletenim paricama i paralelnim kondenzatorima od 0,1 μF + 47 μF.
Za niske ulazne napone potrebno je smanjenje vrijednosti; odnose se na krivulje smanjenja vrijednosti.
EMC ispitivanje zahtijeva čeličnu ploču debljine 1 mm (360×360 mm).