| Dostupnost: | |
|---|---|
| Množství: | |
RSP-320
SMUN
Popis
RSP-320 je 320W jednovýstupový uzavřený typ AC/DC napájecího zdroje. Tato řada pracuje pro vstupní napětí 88-264VAC a nabízí modely se stejnosměrným výstupem, který je většinou vyžadován v průmyslu. Každý model je chlazen volnou konvekcí vzduchu, pracující pro teplotu až 70℃.
Aplikace
Zařízení pro řízení nebo automatizaci továrny
Testovací a měřicí přístroj
Stroj související s laserem
Zařízení pro zapálení
RF aplikace
Specifikace
| Model | RSP-320-12 | RSP-320-15 | RSP-320-24 | RSP-320-36 | RSP-320-48 |
|---|---|---|---|---|---|
| Výstupní napětí | 12V | 15V | 24V | 36V | 48V |
| Jmenovitý proud | 26,7A | 21,4A | 13,4A | 8,9A | 6,7A |
| Aktuální rozsah | 0–26,7A | 0–21,4A | 0–13,4A | 0–8,9A | 0–6,7A |
| Jmenovitý výkon | 320,4W | 321 W | 321,6W | 320,4W | 321,6W |
| Zvlněný šum | 150 mVp-p | 150 mVp-p | 150 mVp-p | 220 mVp-p | 240 mVp-p |
| Rozsah regulace napětí | 10–13,2V | 13,5–18V | 20–26,4V | 32,4–39,6V | 41–56V |
| Tolerance napětí | ±2,0 % | ±1,0 % | ±1,0 % | ±1,0 % | ±1,0 % |
| parametru | Popis |
|---|---|
| Rozsah vstupního napětí | 88–264 V AC nebo 124–370 V DC |
| Vstupní frekvence | 47–63 Hz |
| PFC účinnost | PF > 0,95 (230 V AC) / PF > 0,98 (115 V AC plné zatížení) |
| Vstupní účinnost | 88–90 % (liší se podle modelu) |
| Vstupní proud (typický) | 4A/115VAC, 2A/230VAC |
| Rázový proud | 20A/115VAC, 40A/230VAC |
| Svodový proud | <1,5mA/240VAC |
| Typ ochrany | Spuštění Podmínka | Odezva Akce |
|---|---|---|
| Ochrana proti přetížení | 115–135 % jmenovitého výstupního výkonu | Vypnutí proudu (režim škytavka), automatické obnovení po odstranění poruchy |
| Ochrana proti přepětí | Výstupní napětí překračuje prahovou hodnotu (v závislosti na modelu) | Vypnutí výstupu, automatické obnovení po odstranění poruchy |
| Ochrana proti přehřátí | Nadměrná teplota | Vypnutí výstupu, automatické obnovení po ochlazení |
| parametru | Požadavek |
|---|---|
| Provozní teplota | -30 °C až +70 °C (viz křivka snížení) |
| Provozní vlhkost | 20–90 % RH (bez kondenzace) |
| Podmínky skladování | -40 °C až +85 °C, 10–95 % relativní vlhkosti |
| Teplotní koeficient | ±0,03 %/°C (0–50 °C) |
| Vibrace | 10–500 Hz, 2G (osy XYZ, 10 min/cyklus × 60 cyklů) |
| Položka | Standard/Požadavek |
|---|---|
| Bezpečnostní normy | SCHVÁLENO GB 4943.1, EN 60950.1 |
| Izolační odpor | I/PO/P: 100MΩ @ 500VDC/25°C/70%RH |
| Odolné napětí | I/PO/P: 3kVAC, I/P-FG: 2kVAC, O/P-FG: 0,5kVAC |
| EMC | - Emise: EN55032 (CISPR32) Třída B |
Odolnost: EN62368-4 řada + EN55035 |
| parametru | Popis |
|---|---|
| MTBF (25 °C) | ≥206,5 tisíc hodin (standard MIL-HDBK-217F) |
| Rozměry | 215×115×30 mm (D׊×V) |
| Hmotnost balení | Jedna jednotka: 0,9 kg; 30 jednotek na krabici: 22,5 kg, objem: 0,78 kubických stop |
Všechny nespecifikované parametry jsou měřeny při vstupu 230VAC, plném zatížení, 25°C, pokud není uvedeno jinak.
Měření zvlnění šumu využívá šířku pásma 20 MHz s 12palcovými kroucenými páry vodičů a paralelními kondenzátory 0,1μF + 47μF.
Pro nízké vstupní napětí je vyžadováno snížení výkonu; odkazují na křivky snížení.
Testování EMC vyžaduje ocelový plech o tloušťce 1 mm (360 × 360 mm).