| Elérhetőség: | |
|---|---|
| Mennyiség: | |
RSP-320
SMUN
Leírás
Az RSP-320 egy 320 W-os egykimenetű, zárt AC/DC tápegység. Ez a sorozat 88-264 VAC bemeneti feszültséggel működik, és az ipar által leginkább igényelt egyenáramú kimenettel rendelkező modelleket kínálja. Mindegyik modellt szabad légkonvekció hűti, 70 ℃ hőmérsékletig működik.
Alkalmazások
Gyári vezérlő vagy automatizálási berendezések
Vizsgáló és mérőműszer
Lézerrel kapcsolatos gép
Beégési lehetőség
RF alkalmazás
Műszaki adatok
| Modell | RSP-320-12 | RSP-320-15 | RSP-320-24 | RSP-320-36 | RSP-320-48 |
|---|---|---|---|---|---|
| Kimeneti feszültség | 12V | 15V | 24V | 36V | 48V |
| Névleges áram | 26,7A | 21,4A | 13,4A | 8.9A | 6.7A |
| Jelenlegi tartomány | 0–26,7A | 0–21,4A | 0–13,4A | 0–8,9A | 0-6,7A |
| Névleges teljesítmény | 320,4W | 321W | 321,6 W | 320,4W | 321,6 W |
| Ripple Noise | 150mVp-p | 150mVp-p | 150mVp-p | 220mVp-p | 240mVp-p |
| Feszültségszabályozási tartomány | 10-13,2V | 13,5-18V | 20-26,4V | 32,4–39,6 V | 41-56V |
| Feszültségtűrés | ±2,0% | ±1,0% | ±1,0% | ±1,0% | ±1,0% |
| Paraméter | Leírás |
|---|---|
| Bemeneti feszültség tartomány | 88–264 VAC vagy 124–370 VDC |
| Bemeneti frekvencia | 47-63 Hz |
| PFC hatékonyság | PF > 0,95 (230 VAC) / PF > 0,98 (115 VAC teljes terhelés) |
| Beviteli hatékonyság | 88-90% (modellenként változó) |
| Bemeneti áram (tipikus) | 4A/115VAC, 2A/230VAC |
| Túlfeszültségű áram | 20A/115VAC, 40A/230VAC |
| Szivárgó áram | <1,5mA/240VAC |
| Védelem típusa | kioldó állapot | Válasz művelet |
|---|---|---|
| Túlterhelés elleni védelem | A névleges kimeneti teljesítmény 115–135%-a | Áramlezárás (Hiccup mód), automatikus helyreállítás a hiba elhárítása után |
| Túlfeszültség elleni védelem | A kimeneti feszültség meghaladja a küszöbértéket (modellfüggő) | Kimenet leállítása, automatikus helyreállítás a hiba elhárítása után |
| Túlmelegedés elleni védelem | Túl magas hőmérséklet | Kimenet leállítás, automatikus helyreállítás lehűléskor |
| Paraméterkövetelmény | |
|---|---|
| Üzemi hőmérséklet | -30°C és +70°C között (lásd a leértékelési görbét) |
| Működési páratartalom | 20–90% relatív páratartalom (nem kondenzáló) |
| Tárolási feltételek | -40°C és +85°C között, 10-95% relatív páratartalom |
| Hőmérséklet-együttható | ±0,03%/°C (0–50°C) |
| Rezgés | 10–500 Hz, 2G (XYZ tengelyek, 10 perc/ciklus × 60 ciklus) |
| Tétel | szabvány/követelmény |
|---|---|
| Biztonsági szabványok | GB 4943.1, EN 60950.1 JÓVÁHAGYVA |
| Szigetelési ellenállás | I/PO/P: 100MΩ @ 500VDC/25°C/70%RH |
| Ellenáll a feszültségnek | I/PO/P: 3kVAC, I/P-FG: 2kVAC, O/P-FG: 0,5kVAC |
| EMC | - Kibocsátás: EN55032 (CISPR32) B osztály |
Immunitás: EN62368-4 sorozat + EN55035 |
| Paraméter | Leírás |
|---|---|
| MTBF (25°C) | ≥206,5 000 óra (MIL-HDBK-217F szabvány) |
| Méretek | 215 × 115 × 30 mm (H × SZ × M) |
| Csomagolás súlya | Egyetlen egység: 0,9 kg; 30 egység dobozonként: 22,5 kg, térfogat: 0,78 köbláb |
Az összes nem meghatározott paramétert 230 VAC bemeneten, teljes terhelésen, 25°C-on mérik, hacsak nincs megjelölve.
A hullámos zaj mérése 20 MHz-es sávszélességet használ 12 hüvelykes csavart érpárú vezetékekkel és párhuzamos 0,1 μF + 47 μF kondenzátorokkal.
Alacsony bemeneti feszültség esetén a leértékelés szükséges; leértékelési görbékre utal.
Az EMC vizsgálathoz 1 mm vastag acéllemezre van szükség (360×360 mm).