| Dostupnosť: | |
|---|---|
| množstvo: | |
RSP-320
SMUN
Popis
RSP-320 je 320W jednovýstupový uzavretý typ AC/DC napájacieho zdroja. Táto séria pracuje so vstupným napätím 88-264VAC a ponúka modely s DC výstupom väčšinou požadovaným v priemysle. Každý model je chladený voľnou konvekciou vzduchu, pracujúci pri teplote do 70℃.
Aplikácie
Zariadenia na riadenie alebo automatizáciu továrne
Testovací a merací prístroj
Stroj súvisiaci s laserom
Zariadenie na zapálenie
RF aplikácia
Špecifikácie
| Model | RSP-320-12 | RSP-320-15 | RSP-320-24 | RSP-320-36 | RSP-320-48 |
|---|---|---|---|---|---|
| Výstupné napätie | 12V | 15V | 24V | 36V | 48 V |
| Rated Current | 26,7A | 21,4A | 13,4A | 8,9A | 6.7A |
| Aktuálny rozsah | 0-26,7A | 0-21,4A | 0-13,4A | 0-8,9A | 0-6,7A |
| Menovitý výkon | 320,4 W | 321 W | 321,6 W | 320,4 W | 321,6 W |
| Zvlnený šum | 150 mVp-p | 150 mVp-p | 150 mVp-p | 220 mVp-p | 240 mVp-p |
| Rozsah regulácie napätia | 10–13,2V | 13,5–18V | 20–26,4V | 32,4–39,6 V | 41-56V |
| Tolerancia napätia | ±2,0 % | ±1,0 % | ±1,0 % | ±1,0 % | ±1,0 % |
| parametra | Popis |
|---|---|
| Rozsah vstupného napätia | 88–264 V AC alebo 124–370 V DC |
| Vstupná frekvencia | 47 – 63 Hz |
| Účinnosť PFC | PF > 0,95 (230 V AC) / PF > 0,98 (115 V AC plné zaťaženie) |
| Vstupná efektivita | 88 – 90 % (líši sa podľa modelu) |
| Vstupný prúd (typický) | 4A/115VAC, 2A/230VAC |
| Rázový prúd | 20A/115VAC, 40A/230VAC |
| Zvodový prúd | <1,5mA/240VAC |
| Typ ochrany | Spúšťač Stav | Odozva Akcia |
|---|---|---|
| Ochrana proti preťaženiu | 115–135 % menovitého výstupného výkonu | Prerušenie prúdu (režim škytavka), automatické obnovenie po odstránení poruchy |
| Ochrana proti prepätiu | Výstupné napätie prekračuje prahovú hodnotu (v závislosti od modelu) | Vypnutie výstupu, automatické obnovenie po odstránení poruchy |
| Ochrana proti prehriatiu | Nadmerná teplota | Vypnutie výstupu, automatické obnovenie po vychladnutí |
| na parameter | Požiadavka |
|---|---|
| Prevádzková teplota | -30 °C až +70 °C (pozri krivku zníženia výkonu) |
| Prevádzková vlhkosť | 20–90 % relatívnej vlhkosti (bez kondenzácie) |
| Podmienky skladovania | -40 °C až +85 °C, 10–95 % relatívnej vlhkosti |
| Teplotný koeficient | ±0,03 %/°C (0–50 °C) |
| Vibrácie | 10–500 Hz, 2G (osi XYZ, 10 min/cyklus × 60 cyklov) |
| Položka | Štandard/Požiadavka |
|---|---|
| Bezpečnostné normy | SCHVÁLENÉ GB 4943.1, EN 60950.1 |
| Izolačný odpor | I/PO/P: 100 MΩ @ 500 V DC/25 °C/70 % RH |
| Odolné napätie | I/PO/P: 3kVAC, I/P-FG: 2kVAC, O/P-FG: 0,5kVAC |
| EMC | - Emisie: EN55032 (CISPR32) Trieda B |
Odolnosť: EN62368-4 séria + EN55035 |
| parametra | Popis |
|---|---|
| MTBF (25 °C) | ≥206,5 tisíc hodín (štandard MIL-HDBK-217F) |
| Rozmery | 215×115×30 mm (D׊×V) |
| Hmotnosť balenia | Jedna jednotka: 0,9 kg; 30 jednotiek na krabicu: 22,5 kg, objem: 0,78 kubických stôp |
Všetky nešpecifikované parametre sa merajú pri vstupe 230VAC, pri plnom zaťažení, 25°C, pokiaľ nie je uvedené inak.
Merania zvlneného šumu využívajú šírku pásma 20 MHz s 12-palcovými krútenými dvojlinkami a paralelnými 0,1μF + 47μF kondenzátormi.
Zníženie výkonu je potrebné pre nízke vstupné napätie; odkazujú na krivky zníženia výkonu.
Testovanie EMC vyžaduje oceľový plech s hrúbkou 1 mm (360 × 360 mm).