| Razpoložljivost: | |
|---|---|
| Količina: | |
RSP-320
SMUN
Opis
RSP-320 je napajalnik zaprtega tipa AC/DC z enim izhodom 320 W. Ta serija deluje z vhodno napetostjo 88–264 VAC in ponuja modele z izhodom enosmernega toka, ki je večinoma zahtevan v industriji. Vsak model je hlajen s prosto zračno konvekcijo in deluje pri temperaturi do 70 ℃.
Aplikacije
Tovarniški krmilni ali avtomatizacijski aparati
Testni in merilni instrument
Stroj, povezan z laserjem
Zgorevalni objekt
RF aplikacija
Specifikacije
| Model | RSP-320-12 | RSP-320-15 | RSP-320-24 | RSP-320-36 | RSP-320-48 |
|---|---|---|---|---|---|
| Izhodna napetost | 12V | 15V | 24V | 36V | 48V |
| Nazivni tok | 26,7A | 21.4A | 13,4A | 8,9A | 6,7A |
| Trenutni obseg | 0–26,7A | 0–21,4 A | 0–13,4 A | 0–8,9 A | 0–6,7 A |
| Nazivna moč | 320,4 W | 321 W | 321,6 W | 320,4 W | 321,6 W |
| Hrup valovanja | 150mVp-p | 150mVp-p | 150mVp-p | 220mVp-p | 240 mVp-p |
| Območje regulacije napetosti | 10–13,2 V | 13,5–18 V | 20–26,4 V | 32,4–39,6 V | 41–56 V |
| Toleranca napetosti | ±2,0 % | ±1,0 % | ±1,0 % | ±1,0 % | ±1,0 % |
| parametra | Opis |
|---|---|
| Razpon vhodne napetosti | 88–264 VAC ali 124–370 VDC |
| Vhodna frekvenca | 47–63 Hz |
| Učinkovitost PFC | PF > 0,95 (230VAC) / PF > 0,98 (115VAC polna obremenitev) |
| Vhodna učinkovitost | 88–90 % (odvisno od modela) |
| Vhodni tok (tipično) | 4A/115VAC, 2A/230VAC |
| Prenapetostni tok | 20A/115VAC, 40A/230VAC |
| Tok uhajanja | <1,5mA/240VAC |
| Vrsta zaščite | Sprožilec Pogoj | Odziv Dejanje |
|---|---|---|
| Zaščita pred preobremenitvijo | 115–135 % nazivne izhodne moči | Prekinitev toka (način kolcanja), samodejno obnovitev po odpravi napake |
| Prenapetostna zaščita | Izhodna napetost presega prag (odvisno od modela) | Zaustavitev izhoda, samodejna obnovitev po odpravi napake |
| Zaščita pred previsoko temperaturo | Previsoka temperatura | Izklop izhoda, samodejna obnovitev, ko se ohladi |
| Parameter | Zahteva |
|---|---|
| Delovna temperatura | -30°C do +70°C (glejte krivuljo znižanja) |
| Delovna vlažnost | 20–90 % RH (brez kondenzacije) |
| Pogoji shranjevanja | -40 °C do +85 °C, 10–95 % RH |
| Temperaturni koeficient | ±0,03 %/°C (0–50 °C) |
| Vt;2,5mA/240VAC | 10–500Hz, 2G (osi XYZ, 10 min/cikel × 60 ciklov) |
| Postavka | Standard/Zahteva |
|---|---|
| Varnostni standardi | GB 4943.1, EN 60950.1 ODOBREN |
| Izolacijska upornost | I/PO/P: 100MΩ @ 500VDC/25°C/70%RH |
| Prenosna napetost | I/PO/P: 3kVAC, I/P-FG: 2kVAC, O/P-FG: 0,5kVAC |
| EMC | - Emisija: EN55032 (CISPR32) razred B |
Odpornost: serija EN62368-4 + EN55035 |
| parametra | Opis |
|---|---|
| MTBF (25 °C) | ≥206,5 tisoč ur (standard MIL-HDBK-217F) |
| Dimenzije | 215×115×30mm (D׊×V) |
| Teža embalaže | Posamezna enota: 0,9 kg; 30 enot na škatlo: 22,5 kg, prostornina: 0,78 kubičnih čevljev |
Vsi nedoločeni parametri so izmerjeni pri 230VAC vhodu, polni obremenitvi, 25°C, razen če ni navedeno.
Meritve hrupa valovanja uporabljajo pasovno širino 20 MHz z 12-palčnimi paricami in vzporednimi kondenzatorji 0,1 μF + 47 μF.
Za nizke vhodne napetosti je potrebna zmanjšana vrednost; nanašajte se na krivulje znižanja moči.
EMC testiranje zahteva jekleno ploščo debeline 1 mm (360 × 360 mm).